Son Konu

8 Mayıs Cuma Gelin Mutfakta'da kim elendi? Bileziğin sahibi hangi gelin oldu?

teknoloji

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
gelinim_mutfakta_puan_durumu_7_mayis_persembe_gun_birincisi_kim_oldu_1588856308_4563.jpg

Gelinim Mutfakta programında haftanın son gününde bileziğin sahibi olan ve elenen gelin belli oluyor. Elif'in gelin adaylarına üstünlük kurma çabaları, Reyhan Hanım'ın ise Neslihan'a 5 puan vermesi 8 Mayıs Cuma günü yayınlanan bölüme damgasını vuruyor. Peki Gelinim Mutfakta'da bileziği kim alıyor ve kim eleniyor? Detaylar haberimizde.

Kanal D'nin fenomen programı Gelinim Mutfakta'da puan durumu, Perşembe günü ekrana gelen yeni bölümle yeni halini aldı. Gelinler içerisinde en düşük puanı elde eden gelin Betül olurken, çeyrek altını Neslihan aldı. Bugün yayınlanan haftanın son gününde, Elif'in verdiği tepkiler Hatice'nin tepkisine yol açıyor. İşte Gelinim Mutfakta programında 8 Mayıs Cuma günü alınan puanlar ve yaşanan olaylar...

ZMwTk_1588854644_7188.jpg

8 MAYIS GELİNİM MUTFAKTA'DA YAŞANANLAR

Reyhan Hanım'ın gelini Neslihan, yaptığı güllaçla bölüme damgasını vurdu. Şu ana kadar oy veren 2 kayınvalideden 5 puan alan Neslihan, dün 'Yakıştıramadım ben Neslihan’a, çünkü burada emek veren benim.' cevabını aldığı yengesi Reyhan'dan da 5 puan almayı başardı.

Elif'in kayınvalidesi Çiğdem Hanım, Neslihan'a 3 verirken kendi gelinine 2 puan verdi. Bu duruma sinirlenen Çiğdem Hanım ile gelini Elif arasında da atışma yaşandı.

8 MAYIS CUMA GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU

Haftanın 5. gününde gelinler, final heyecanıyla yemeklerini kayınvalidelere beğendirmeye çalıştılar. Yemekleri tadan kayınvalideler hem gelinlerinin tabağını bulmaya çalıştılar hem de haftanın birincisini belirlediler.

Gelinim Mutfakta'da haftanın birinci ve elenen gelinler henüz belli olmadı. Detaylar haberimiz içerisinde olacak.

Üst Alt