Son Konu

Acun Ilıcalı'dan kızı Melisa ile tiktok dansı! Acun'un Babalar Günü paylaşımı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
acun_ilicalidan_kizi_melisa_ile_tiktok_dansi_acunun_babalar_gunu_paylasimi_1592808078_5332.jpg

Babalar Günü paylaşımında bulunan Acun Ilıcalı, kızı Melisa Ilıcalı ile tiktok dansı yaptı.

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, Babalar Günü paylaşımında bulundu. Kızı Melisa Ilıcalı ile Tiktok dansı yapan Ilıcalı, videosunu sosyal medya hesabında yayınladı. İşte Acun Ilıcalı ve kızının eğlenceli dansı...

Survivor 2020'nin yeni bölümünde "Anlat Bakalım" oyununda ünlü şarkıcı ve oyuncular yarışacak. Survivor 2020'nin bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümünde, çeyrek finale kalan Elif, Cemal Can, Nisa, Berkan, Barış, Yasin, Sercan ve Evrim ilk olarak özel bir yemek ziyafeti çekecek.

fMSvo_1592461215_7802.jpg

Sonrasında ise ünlülerle Anlat Bakalım oyunu ekrana gelecek. Survivor'da Nisa oyuncu Enis Arıkan ile birlikte yarışacak. Berkan'ın partneri güzel oyuncu Bensu Soral oldu. Cemal Can, Demet Özdemir ile Barış ise Furkan Korkmaz ile partner oldu.Acun daha sonra ise Ardahan'ın veda ettiği mavi takımdaki eşleşmeleri açıkladı. Survivor'ın iddialı ismi Elif'in Anlat Bakalım'daki partneri Haluk Levent oldu.Yasin ise daha önce MasterChef'te birlikte yer aldığı İtalyan şef Danilo Zanna ile partner oldu.

REKLAM YÜZÜ OLUYOR!

Ilıcalı'nın Survivor'ın ana sponsoru olan bir telefon markasının yeni yüzü olacağı konuşuluyor. Geçen hafta İstanbul'a gelen ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı Bebek'te büyük sevgi seli ile karşılaşmıştı. Ilıcalı'nın Survivor 2020'nin ana sponsoru olan Oppo markasıyla reklam yüzü olmak için el sıkıştığı konuşuluyor.

fv2jm_1591854733_6758.jpg

Oppo'nun eski reklam yüzü pop müziğinin en başarılı kadın yorumcularından Sıla'ydı.

ACUN ILICALININ SAATİ OLAY OLDU!

Geçtiğimiz günlerde saatiyle gündeme gelen Ebru Gündeş'ten sonra Acun Ilıcalı herkesi şoke etti. Öyle ki Acun Ilıcalı'nın kolundaki kırmızı saatin fiyatı hakkında sosyal medyada "Afrika'ya göndersek açlık sorunu kalmaz" şeklinde yorumlar gelmeye başladı. 

UqxJt_1591336097_8048.jpg

Aksesuar olarak sadece saat kullanan Ilıcalı, bunun için paraya da kıyıyor. Ünlü markaların en özel koleksiyonlarını kolunda taşıyan Ilıcalı, son olarak toplam değeri 1 milyon 713 bin 671 TL olan Richard Mille marka kırmızı renk saat aldı.

Ilıcalı, kolundaki saatle Survivor parkurlarında yarışmalara bile katılıyor. Ilıcalı'nın saatini gören sosyal medya kulanıcıları,"Kolunda servet taşıyor", "Satıp parasını Afrika'ya göndersek açlık sorunu kalmaz'" yorumlarında bulunuyor.

CÜNEYT ÖZDEMİR ACUN ILICALI İLE CANLI YAYIN GÖRÜŞMESİ YAPTI!

Ilıcalı: Rahmetli babam Bodrum’a giderken ailem trafik kazası geçirdi. Keşke o gün arabayı ben kullansaydım

ULAŞTIRMA BAKANI TEŞEKKÜR ETTİ!

Acun Ilıcalı'nın 3 milyon izlenmeye ulaşarak dünya rekoruna imza atan canlı yayını için, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'ndan teşekkür paylaşımı geldi. Twitter üzerinden açıklama yapan Bakan Karaismailoğlu, '3 milyon kişiyi 2 dakika içerisinde tek bir yayına bağlama başarısı gösteren servis sağlayıcılarımızı kutluyorum. Haberleşme altyapımızın gücünü gösterme fırsatı sunan Acun Ilıcalı'ya teşekkür ediyorum.' ifadelerini kullandı.

Ilıcalı teşekkür mesajını, 'Değerli hizmetlerinizden dolayı ben size teşekkür ediyorum.' diyerek yanıtladı.

iOO8I_1590564085_9519.JPG

Instagram üzerinden Survivor yarışmacılarıyla canlı yayın açan Acun Ilıcalı, dün bütün ekibi de yanına alarak bir rekor denemesine imza attı. Daha önce 1 saatlik yayın toplamında 1 milyon izlenmeye ulaşan Ilıcalı, bu sefer sadece 5 dakikada 3 milyon izlendi. Dünya rekoruna imza atan Ilıcalı, Twitter üzerinde de kısa sürede en çok konuşulanlar arasına girmeyi başardı.

EPmA1_1590476772_856.jpg

Koronavirüs salgını sebebinden dolayı ziyaretçi kabul edilmeyen Darülacezede, kalan kimselere ve çalışanlarına toplamda bin tane çikolata gönderen Acun Ilıcalı, gönülleri fethetmeyi başardı. Darülaceze sakinlerinin her bayram istemsizce ziyaretçiye alıştığını belirten Cebeci konuşmalarında şu ifadelere yer verdi:

zfBO9_1590334521_2426.jpg

''Böyle bir hadise olmasa, her bayram olduğu gibi 3 günlük bayram süresinde en az 3-4 bin insan gelirdi Darülaceze'ye ziyarete. Böyle alışmış bir sakin kitlemiz var. O bakımdan, burada bugün onların başlarını önlerine eğmeme, hüzünlü bir bayram geçirmemeleri açısından elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Gördüğünüz üzere kamyon ile çikolata gelmiş. İnşallah bir burukluk hissetmeden bayramı bugün, burada yaşamış olacağız. Darülaceze'de biliyorsunuz 30 bin metrekare alan var. Burada inşallah sakinlerimizin hiçbirinin başının öne eğik olmadığını göreceğiz. Mutlu ve huzurlular. Farklı kesimlerden bayram hediyeleri geliyor hem sakinlerimize, hem çalışanlarımıza onları dağıtıyoruz. Güzel bir bayram olacak. Temennimiz o ki, en kısa zamanda bu sosyal mesafeden, maskelerden kurtulalım. Bundan sonra tabii daha kurallara, kaidelere uyarak yaşamayı da öğreneceğiz.''

SURVİVOR'DA DÜNYA REKORU KIRILDI!

Gönüllüler takımıyla Instagram'dan canlı yayın yapan başarılı yapımcı Acun Ilıcalı, 1 milyon kişi tarafından izlenince dünya rekoru kırmak için harekete geçti. Acun Ilıcalı, 25 Mayıs Pazartesi günü Ramazan Bayramı'nın 2. gününde Survivor'da bir dünya rekoru denemesi yapılacağını söyledi. 

do7DE_1590219140_9133.jpg

KIZI MELİSA BABAANNESİNE BENZİYOR

Ünlü sunucu Acun Ilıcalı, geçen pazar Anneler Günü’nde, annesi ve abisi ile çekilmiş bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Fotoğraf bir buçuk milyon beğeni ve 30 binin üstünde yorum aldı. İlerleyen günlerde ise Ilıcalı’nın takipçileri, annesi İlknur Hanım ile kızı Melisa’nın birbirlerine ne kadar çok benzediklerini ortaya çıkardı.

tw9Ts_1589534629_2524.jpg

BAKAN ÇAVUŞOĞLU'NDAN ACUN ILICALI'YA TEŞEKKÜR!

Bakan Çavuşoğlu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Karayipler bölgesinde farklı ülkelerde bulunan Türk vatandaşlarını tahliye eden uçağın, Dominik Cumhuriyeti'nden havalandığını duyurdu.

bK1RO_1589524952_6842.jpg

Çavuşoğlu açıklamasında şunları kaydetti:"Karayipler bölgesinde farklı ülkelerde bulunan vatandaşlarımızı ve dost, kardeş komşu ülke vatandaşlarını tahliye eden uçağımız Dominik Cumhuriyeti'nden havalandı. Cayman Adaları ve Havana'da bulunan vatandaşlarımızı Dominik Cumhuriyeti'ne getirmek için kendi uçağını gönderen Acun Ilıcalı'ya çok teşekkür ediyoruz. Uçakta bulunan,154 vatandaşımız ile birlikte 1 Azerbaycan, 42 Macaristan, 28 Romanya ve 1 Tunus vatandaşlarını ülkemize getiriyoruz."

MELİSA'DAN YILANLI ŞOV!

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020, dün akşam ödül oyunuyla ekrana geldi. Ödülü kazanan Gönüllüler, sirk ve 70'ler partisinin tadını çıkardı. Uzun süredir babasıyla Dominik'te olan Melisa Ilıcalı'nın gösteri için getirilen yılanla olan videosu görenlerin ağzını açık bıraktı.

AÇIKLAMA GELDİ!

Koronavirüs salgını nedeniyle uzun süredir Türkiye'ye gelemeyen ve ekibiyle birlikte Survivor programının çekimlerinin yapıldığı Dominik Cumhuriyeti'nde kalan Acun Ilıcalı, THY uçağıyla 14 Mayıs tarihinde İstanbul'a getirilecek haberleri çıkmıştı. Ilıcalı ve ekibi, o tarihten itibaren tam 14 gün KYK yurtlarından birinde karantina altında tutulacaklar haberlerini Acun Ilıcalı yalanladı.

Ekibiyle birlikte Türkiye'ye döneceği konuşulan Acun Ilıcalı "Bölgedeki vatandaşlarımızı bulundukları adalardan alıp ekibimizin bir kısmıyla Türkiye’ye yolluyoruz. Ben dönmüyorum. Ama özlem doluyum o ayrı...” açıklamasını yaptı.

YÜREK BURKAN ANNELER GÜNÜ PAYLAŞIMI

Anne ve babasını 1993 yılında trafik kazasında kaybeden Acun Ilıcalı’dan, duygulandıran anneler günü paylaşımı: “Yokluğuna hiç alışamadım, hiç alışamayacağım...

eg7cn_1589189308_6973.jpg

RTÜK'TEN CEZA GELDİ...

Üst Kurul, gündemine aldığı Survivor raporunu müzakere ederek karara bağladı. Buna göre; TV8’de yayınlanan Survivor 2020 yarışma programında zaman zaman yarışmacılar arasında tartışmalar yaşandığı, bu tartışmaların kavgaya dönüştüğü ve rakip takım oyuncularının sarf ettikleri bazı ifade ve hareketlerin ahlak sınırlarını aştığı kanaatine varılarak yayıncı kuruluşa müeyyide kararı alındı. Çocukların ekran başında olabileceği korumalı saatlerde yayınlanan programda yer alan kavga, hakaret ve argo anlam taşıyan el hareketleri nedeniyle TV 8'e en üst sınırdan idari para cezası uygulandı.

"GEREKİRSE UÇAĞI TAKSİ YAPARIM"

Bir canlı yayın programına canlı bağlanan Acun Ilıcalı,“Birçok vatandaşımızdan haber geliyor. Mahsur kalanlar var yurt dışında. Gerekirse uçağı, dolmuş yapacağım; birkaç seferle herkesi yurda ulaştırmaya çalışacağım. Elimden ne geliyorsa da yapmaya hazırım.” dedi. 

hfxq9_1588059309_6263.jpg

DEV DESTEK!

Ekranın fenomen programlarının sunuculuğunu ve yapımcılığını yapan Acun Ilıcalı, Cumhurbaşkanlığı'nın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası'na dev bir destekle dahil oluyor. Ilıcalı, kampanyaya 20 bin aile için 20 bin erzak kolisi bağışlayarak dahil oluyor. Ilıcalı konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

"Ramazan ayı birlik ve beraberlik ayı. Ülke kenetlendi ve çok ciddi miktarda yardımlar toplanıyor. Milli Dayanışma Kampanyası'yla ülkemizde zorda olan vatandaşlarımıza yardım ediliyor.Biz de Survivor ailesi olarak Ramazan ayında katkımız olsun istedik. Hepinizin adına biner adet yardım paketini toplamda 15 bin aileye, 5 bin aileye de buradaki emekçiler adına yardımda bulunacağız. 20 bin aileye 20 bin Ramazan kolisini Cumhurbaşkanlığımız kanalıyla ulaştıracağız"

DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI'NA DESTEK

Türk vatandaşları THY'nin düzenlediği özel seferlerle ülkeye getirilirken THY'nin uçmadığı noktalardan birinde kalan Türkler için de Acun Ilıcalı devreye girdi. Dışişleri Bakanlığı ile yaptığı görüşmeleri ve Türk vatandaşlarını kurtarma çalışmalarını şu sözlerle anlattı: "Burada kalan bizim çalışanlarımız ve vatandaşlarımız var. Bununla ilgili çözüm arıyoruz. Karayipler'de de mahsur kalan vatandaşlarımız varmış. Onlara da bir şekilde uçak yollamaya ve vatana döndürmeye çalışacağım. Teknik bir problem olmazsa buradan bir uçak yollayım aldırıp Türkiye'ye döndürmek istiyorum. Çok zor durumdalarmış. Bu konuda Dışişleri Bakanımız olağanüstü çalışıyor. Öyle bir Dışişleri Bakanımız var ki sabahtan akşama kadar ülkemizin hayrına bir şey yapmaya çalışan ve vatandaşımızın hayrına bir şey yapmaya çalışan olağanüstü bir insan. Tanıdığım için de sonuna kadar kefil olabirim. Mevlüt Çavuşoğlu'na buradan sevgiler yolluyorum. Bize her dakika ulaşıyorlar, Dışişleri'nden beni aradılar. Çözüm için beni devreye sokmak istiyorlar. Burada Acun'u kullanmayı istemek bile önemli bir zeka. Burada da elimizden geleni yapacağız."

REKOR CANLI YAYIN!

Türkiye’de instagram canlı yayınında böyle rakam görülmedi. Acun Ilıcalı canlı yayın açtı 273 bin kişi katıldı. Instagramda 9.5 milyon takipçisi olan Ilıcalı Türkiye’de şu sıralar canlı yayın açan ünlülere açık ara fark atarak rekora imza attı deyim yerindeyse kendi rekorunu kırdı.

kgbNI_1586951671_6251.JPG

BAŞKAN ERDOĞAN'IN KAMPANYASINA DESTEK!

Survivor, dün akşam eleme bölümüyle ekrana geldi. Ünlüler takımı için SMS oylaması başlatan Acun Ilıcalı, Milli Dayanışma Kampanyası'na destek vereceklerini söyledi.

uKq5u_1586156425_399.jpg

Çekimler için gittiği Dominik'ten salgın nedeniyle dönemeyen Ilıcalı, kalbinin Türkiye'de olduğunu belirterek şunları söyledi: "Survivor'daki SMS gelirimizin tamamını kampanyaya bağışlıyoruz. Bugünlerde bu dayanışmaya ihtiyacımız var. Cumhurbaşkanımız geçtiğimiz günlerde çok güzel bir kampanya başlattı. Biz de elimizden geldiğince destek vermeye devam edeceğiz. Türkiye'nin farkı bu bence. Zor günlerde birbirimize en güzel şekilde destek olacağız ve bu zor günleri yaşayan vatandaşlarımıza mutlaka hep beraber en güzel şekilde omuz vereceğiz. Biz bize yeteriz Türkiye diyorum ve tüm vatandaşlarımızı bu kampanyaya desteğe çağırıyorum."

"ÜLKEMLE GURUR DUYUYORUM"

İşte Acun Ilıcalı’nın açıklamalarından satır başları...

Türk olmaktan dolayı yine gurur duydum. Çok mutlu olduğum bir dönemi yaşıyorum, bunu herkesin de bilmesini istiyorum. Çok önemli bir ayrıntı insanlar gözünden kaçabiliyor ama ben bizzat takip edip gördüğüm için bunu sizlere anlatmam lazım. Bu mutluluğu, bu gururu, bu farkı sizin de yaşamanızı istiyorum. Dünyanın birçok yerinde karantinalar oldu. Bu karantina sürecinde de insanlar evlerine girdiler, evlerinden dışarı çıkamıyorlar. Bütün dünya için bizim yaşadığımız şartlar söz konusu!

YURT-DIŞINDA YAĞMALAMA BAŞLADI! 

Fakat arada şöyle bir fark var, dünyanın birçok yerinde sokağa çıkma yasağı uygulanıyor. Belli bir saatten sonra sokağa çıkarmıyorlar insanları... Buradaki çok önemli sebep de şu; Dükkanların ve işyerlerinin yağmalanmasından korkuyorlar, bu konuda bir güvence yok. Amerika’da dahil olmak üzere dünyanın birçok yerinde sokağa çıkma yasağı ciddi anlamda uygulanıyor akşamları, dediğim gibi bunun en önemli sebebi de insanların mağazaları yağmalamaya başlamasından doğan endişe!

S2A6x_1585725891_7393.jpg

GERÇEKTEN AZİZ BİR MİLLETİZ 

Avrupa’da bile mağazalar, vitrinler tahtalarla kapatılıyor. Bu bahsettiğim ülkelerden biz çok zengin değiliz, ama baktığımız zaman böyle bir riski bizim ülkemiz de hiçbir zaman yaşamıyoruz. Böyle bir içgüdümüz de yok. Millet olarak bu konularda çok farklıyız. ‘Hadi bunu yağmalayayım, böyle bir durum varken bunu fırsata çevireyim’ diye bir olay Türkiye’de yaşanmıyor. Gerçekten aziz bir milletiz. Bundan dolayı çok mutluyum. Bu zor günleri de inşallah hep beraber aşıp, iyi günlere ulaşacağız.

ÇOCUKLUK FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı'nın ilkokul ve çocukluk Kaynak: İşte Acun Ilıcalı'nın merak edilen çocukluk fotoğrafı magazin gündemine damgasını vurdu. Fotoğraflara “Yok artık Acun Bey! Çok değişmişsiniz, tanıyamadık” yorumları yapıldı.Acun Ilıcalı’nın çocukluk fotoğrafını görenler şaşkınlığını gizleyemedi. 

zt0HX_1579586636_72.jpg

Üst Alt