Son Konu

Hande Erçel takipçi iddialarına yanıt verdi: Mesleğimle ilgili o kadar basit düşünmüyorum

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
hande_ercel_takipci_iddialarina_yanit_verdi_meslegimle_ilgili_o_kadar_basit_dusunmuyorum_1622533960_2136.jpg

Magazin gündeminden bir tülü düşmeyen Hande Erçel, ablası Gamze Erçel ve ailesiyle Bodrum'a gitti. Bir reklam teklifi için giden kardeşler tıpkı vakitte kısa bir tatilde yaptı.

Kenan Doğulu, Beren Saat, Ozan Doğulu, Hande Erçel ve Gamze Özçelik Bodrum'da bir mecmuanın çekimleri için bir ortaya geldi. İmgeler halk tarafından yayınlanmaması için tedbirler alındı. Çekim ortasında muhabirlerle ayak üstü sohbet eden Erçel son günlerde sanat topluluğunda konuşulan "takipçisi çok olan ön plana çıkarılıyor" argümanları hakkında konuştu. Erçel, işe başlamadan bu kadar takipçi sayısının olmadığını belirterek "Öyle bir şey olabilir mi ya? Ben asla o denli düşünmüyorum. Instagram'dan evvel nasıl seçtiler o vakit. Ben mesleğimle ilgili o kadar kolay düşünmüyorum" halinde konuştu. 

Başarısıyla daima olarak gündem olan Hande Erçel, son paylaşımıyla ağlattı. Annesi Aylin Erçel'i kanserden kaybeden ünlü oyuncu annesiyle olan çocukluk fotoğrafını paylaştı. Paylaşıma "İlhan kaynağım, gücüm, esaretim sensin...Hâlâ kucağındaymışım üzere...Pudra kokulum" notunu yazdı.

PANDEMİNİN EN ÇOK KAZANANI OLDU!

Markaya gidip fiyatı gören hayranları ise bu türlü düşük bütçeli reklamlar yapmasını da taktir etti. Pembe tulumun fiyatı 959.00 TL.

Hande Erçel isminden kelam ettirmeye devam ediyor. Genç yaşına karşın yakaladığı muvaffakiyet ve toplumsal medyadaki takipçi sayısıyla teklif üstüne teklif alan Hande Erçel, mesken kobininin fiyatı dudak uçuklattı. Giydiği kıyafetler; hırka fiyatı 529 TL, bluz fiyatı 339 TL, şort fiyatı ise 299 TL kıymetindedir. 

Instagram hesabında 20 milyon takipçisi bulunan Erçel bir prensip imza attı. Erçel, 20 milyon takipçi rekorunu kıran birinci Türk oyuncu oldu.

TOPLUMSAL MEDYADA TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU

Hande Erçel'in Instagram hesabındaki takipçi sayısı 20 milyona ulaştı. Tertipli olarak paylaşım yapan Erçel Türk oyuncuları ortasında 20 milyon takipçi rekorunu kıran birinci isim oldu. Son paylaşımına 2.5 milyondan fazla beğeni alan Erçel ününü dünya çapında duyurmayı başardı.

PANTOLUNUNUN FİYATI DUDAK UÇUKLATTI!

Pandemi sürecinin en çok kazanan isimlerinden biri olan Hande Erçel, Amerikalı moda dizayncısı Alexander Wang'ın markasına ilişkin olan pantolonla görüntülendi.  7 bin 206 TL'ye olan pantolonun fiyatı hayranlarını şaşırttı. 

REKOR BEĞENİLERE DOYMUYOR!

Hande Erçel'in 19 milyon 600 bin takipçisi olan toplumsal medya hesabına kalp emojisi ekleyerek paylaştığı fotoğrafa 1 milyon beğeni geldi. 

MAVİ İLE PAYLAŞIMLARINA REKOR BEĞENİ!

Son yıllarda ünlü isimlerin çocukları toplumsal medyada kendilerinden daha çok merak konusu oldu. Pelin Akil'in ikizlerinden sonra toplumsal medyada en çok takip edilen isim Hande Erçel'in yeğeni Aylin Mavi yer aldı. Erçel'in ablası Gamze Erçel Yıldırım'ın kızı olan Aylin Mavi, teyzesiyle verdiği pozlarla toplumsal medyayı salladı. 

HANDE ERÇEL'İN GÜLÜŞÜNE SERVET ÖDENDİ!

Toplumsal medya hesabında yaklaşık 20 milyon takipçisi olan Hande Erçel, bir diş macunu reklamının yeni yüzü oldu. Şimdilerde Kerem Bürsin ile Sen Çal Kapımı dizisinde yer alan oyuncunun birden kısmeti açıldı. Pandemi periyodundan beri birçok projede yer alan oyuncu servetine servet kattı. Son olarak diş macunu reklamında yer alan oyuncunun aldığı çıkarın 2 milyon olduğu argüman edildi. Son beş aydır yer aldığı projelerde en az 1 milyon TL aldığı ortaya çıktı. 

HANDE ERÇEL KİMDİR?

24 Kasım 1993 yılında Balıkesir'in  Bandırma ilçesinde dünyaya geldi. Mimar Sinan Hoş Sanatlar Üniversitesi, Klasik Türk Sanatları kısmında mezun oldu. 2012 de Azerbaycan da yapılan hoşluk müsabakasına katıldı burada ikinciliği elde etti. "Güneşin Kızları" dizisinde Selin Yılmaz Mertoğlu karakterini oynadı. Haziran 2016'da Aşk Laftan Anlamaz dizisinde canlandırdığı Hayat Uzun Sarsılmaz karakteriyle yıldızı parladı. 

Üst Alt