Son Konu

Sunucu Ezgi Sertel'den ikiz oğullarıyla oyun keyfi yaptı!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
sunucu_ezgi_sertel_kolay_para_kazananin_pahali_zevkleri_olur_1617778703_9042.jpg

Sunucu Ezgi Sertel, oğulları Tibet ve Mert’i parka götürdüğü anları toplumsal medya hesabından yayınlayarak kendi rekorunu kırmayı başarmıştı. Sertel oğulları Tibet ve Mert ile oyun oynadığı karelerini Instagram'dan paylaştı.

Sunucu Ezgi Sertel, 2016 yılında oyuncu Ozan Çobanoğlu ile nikah masasına oturmuş, geçtiğimiz ocak ayında da ikizleri Mert ve Tibet'i dünyaya getirmişti.Uzun bir müddettir toplumsal medyadan uzak ikiz çocukları Tibet ve Mert ile hayat süren sunucu Ezgi Sertel'den yeni paylaşım geldi.

Ezgi Sertel, oğulları Tibet ve Mert ile oyun oynadığı karelerini Instagram'dan paylaştı.

ANNELER GÜNÜ PAYLAŞIMI!

Sunucu Ezgi Sertel, oğulları Tibet ve Mert’i parka götürdüğü anları toplumsal medya hesabından yayınlayarak rekor kırmayı başarmıştı. Sertel, ikizlerinin yeni imgesini de paylaştı. İkizler, her geçen gün büyüyen imajlarıyla toplumsal medyada dikkat çektiler.

Anneler Günü'ne özel paylaşım yapan Sertel paylaşımın altına, "2. Anneler Günüm. Ellerinde çiçekle anneciğim anneler günün kutlu olsun diyecekleri günü sabırsızlıkla bekliyorum. Daha ne isterim ki bu hoş benim için manalı günde. Yalnızca memnun beşerler olsunlar. Özgüvenli ve sağduyulu olsunlar.. Düzgün birer İnsan olsunlar istiyorum.. İçimdeki şartsız sevgiyi yaşamak anne olmanın en hoş yanı.Şükürler olsun. Anneler Günüm Kutlu Olsun." notunu düştü.

"23 NİSAN PAYLAŞIMI"

Ezgi Sertel, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı bu fotoğraflarla kutladı: 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun.

"TIRNAKLARIMLA KAZIYARAK GELDİM"

TRT 1 ekranlarında muhtaçlık fazlası alışveriş yapılmaması gerektiğini ana fikir edinen Fazlası Ziyan isimli yarış programını sunan Ezgi Sertel,  "Hayatımda hiçbir vakit kolay para kazanmadım, birinci projesiyle ünlü olan biri de değilim tırnaklarımla kazıyarak bir yerlere geldim.

Para kazanmanın zorluğunu bildiğim için savurgan hareket etmem. 30 bin liralık bir çantayı alıp koluma taktığımda keyifli olacak biri değilim. O kadar değerli zevklerinin olması içi kolay para kazanıyor olmanız lazım.

Şu anda yaptığım iş de benimle örtüşüyor, her vakit gelir masraf hesabı yapan geleceğini düşünen biri oldum. Bana anne babamdan yalılar da kalmadı. Her vakit akıllı davranmam gerekti" dedi.

İKİZLERİYLE PARKTA!

Ezgi Sertel, oğulları Tibet ve Mert'i parka götürmüştü.  Sunucu, o anlardan çekildiği bu kareyi Instagram hesabından, "Bugün birinci sefer bebeklerimi parka götürdüm.. Salıncağa binsinler istedim.. Sandım ki, çok memnun olacaklar. Yooo... Bebeklerimin hızına bakınca anlayacaksınız bu fotoğrafta tek memnun olan benim. (ikizlerimin pek önemli bugün) tibetvemert" notu ile paylaşmıştı.

İkizlerden yeni bir manzarayı toplumsal medya hesabından paylaşan Sertel paylaşımına, 'Baldan tatlı yavrularım. Minik arılarım Tibet ve Mert. İkizlerim büyüyor.' notunu ekledi.

Tibet ve Mert

İKİZLER 1 YAŞINDA!

Şimdilerde Trt ekranlarında Fazlası Ziyan isimli programda başarılı bir iş yapan Sertel ikizleri Tibet ve Mert'in doğum günlerini aile ortasında kutladı.

O anlar kameralara bu türlü yansıdı.

EZGİ SERTEL KİMDİR?

1 Ekim 1981'de Karabük'ün Safranbolu ilçesinde dünyaya gelen Ezgi Sertel, Türk oyuncu ve sunucudur. İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği kısmından mezun olan Sertel, 2007 yılında Samanyolu TV'de yayınlanan Tek Türkiye dizisinde oynadığı Zeynep Öğretmen karakteriyle tanınmıştır. Ezgi Sertel, Kanal 7'de sunduğu "Ezgi ile Yaz Sabahı" programı ile ün kazanmıştır. 

Üst Alt