Duyuru

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları;

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk;

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

WhatsApp Yazı Tipi Değiştirme

  • Konbuyu başlatan urgot
  • Başlangıç tarihi

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Resimli Konular kategorisinde urgot tarafından oluşturulan WhatsApp Yazı Tipi Değiştirme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 121 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Resimli Konular
Konu Başlığı WhatsApp Yazı Tipi Değiştirme
Konbuyu başlatan urgot
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan urgot
urgot

urgot

Üye
Mesajlar
1,806
Tepkime puanı
2
Puanları
38
Yaş
32
Konum
Rusya
Corona Virüs Nedir
Çin'den başlayarak kısa bir süre içerisinde tüm dünyada birçok insanı etkileyen Coronavirus (COVID-19), Türkiye'de iki vakanın görülmesiyle birlikte birçok kişide paniğe sebep oldu. Dünyanın, bulaşma yolu olarak en hızlı ve kontrolü en zor olan, solunum yolu ile bulaşan bir virüs ile yeniden karşı karşıya olduğunu belirten Anadolu Sağlık Merkezi Hekimleri, “Bilgi kirliliği ve manipülatif hareketlere dikkat edilmeli, doğru yerden doğru bilgi alınmalı, panik yapılmamalı.” şeklinde konuştu.
WhatsApp Yazı Biçimi Değiştirme;
WhatsApp’ta farklı fontlar var mı? Farklı şekillerde yazı yazabiliyor muyuz? Kalın ya da eğik yazı yazmamız mümkün mü? WhatsApp’ta yaptığınız yazışmalarda, kullanışlı ve farklı birkaç özellik kullanmanız mümkündür.
WhatsApp uygulamasını hemen hemen her gün kullanmanıza rağmen, birkaç yazı tipini kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? WhatsApp yazı tipi değiştirme işlemini nasıl yapabilirim o zaman dediğinizi duyar gibiyiz.
Ya da bu özelliği hemen kullanmak istiyorum, WhatsApp’ta hangi yazı tipleri var, hangilerini kullanabiliriz. Bu işlemi nasıl yapabilirim gibi aklınıza gelen tüm sorulara cevap vereceğiz.
Whatsapp’taYazı Tipi Boyutu Değiştirme?
Yazı boyutunu değiştirme, WhatsApp ayarlarından yapılabiliyor. Bunun için Ayarlar> Sohbet Ayarları> Yazıtipi Boyutu seçeneğine girerek, buradan küçük, orta veya büyük yazı boyutunu ayarlayabilirsiniz.
WhatsApp Yazı Tipi Değiştirme
Bunun dışında dilerseniz, yazılarınıza birkaç küçük özellik eklemeniz mümkün. Buna göre, WhatsApp’ta normal şartlarda yazı tipi değiştirme veya farklı özelliklerde font kullanma özelliği bulunmaz ama yazılarınızı birkaç küçük karakter kullanarak farklı özellikler kazandırmanız mümkün olabiliyor.
WhatsApp’ta uygulayabileceğiniz yazı özellikleri şu şekilde;
Whatsapp Kalın Yazma
Whatsapp’ta kalın yazmak için ”*” işaretini kullanmak gerekir. Yıldız karakterinin arasına yazacağınız her kelime, kalın olarak görünecektir.
  • Bugün *daha* iyi misin?
Whatsapp Eğik Yazma
Dilerseniz WhatsApp’ta eğik yazı şeklînde de yazabilirsiniz, buna göre, alt tire işareti arasına yazacağınız her kelime eğik olarak görüntülenecektir.
  • Bugün _daha_ iyi misin?
Whatsapp Üstü Çizili Yazma
WhatsApp’ta bir kelimenin üstünü çizerek yazmak için, ”~” işaretini kullanmanız gerekmektedir.
  • Bugün ~daha~ iyi misin?
WhatsApp’ta kullanabileceğiniz yazı özellikleri bu kadar, her ne kadar az gibi görünse de bu yazı özellikleri yazı içinde dikkat çekmek için kolayca kullanabileceğiniz özelliklerdir. Belki ileride, WhatsApp’a farklı özelliklerde yazı yazmamızı sağlayan özellikler gelir, ancak şimdilik kullanabileceğimiz özellikler maalesef bu kadar.
 

Yazar: urgot
Article Title: WhatsApp Yazı Tipi Değiştirme
Source URL: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.
Benzer konular Forum Tarih
urgot Bunları biliyormusunuz 0 59
Y Haberler 0 28
Y Cep Telefonları 0 35
Y Cep Telefonları 0 47
Y Yeni Teknolojiler ve Haberler 0 31
Y Teknoloji Gelişmeleri 0 40
Y Cep Telefonları 0 35
Y Cep Telefonları 0 43
Y Cep Telefonları 0 35
Y Haberler 0 26
Y Cep Telefonları 0 33
Y Cep Telefonları 0 36
urgot Ansiklopedik Bilgi 0 66
Y Cep Telefonları 0 32
Y Haberler 0 34
urgot Güncel Bilgiler 0 85
urgot Güncel Bilgiler 0 65
urgot Güncel Bilgiler 0 65
urgot Güncel Bilgiler 0 57
urgot Güncel Bilgiler 0 82
urgot Güncel Bilgiler 0 65
urgot Güncel Bilgiler 0 86
urgot Güncel Bilgiler 0 80
urgot Güncel Bilgiler 0 66
urgot Güncel Bilgiler 0 73
urgot Güncel Bilgiler 0 65
urgot Güncel Bilgiler 0 61
urgot Güncel Bilgiler 0 47
urgot Güncel Bilgiler 0 67
yaprak0135 Güncel Bilgiler 0 45

Benzer konular

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst