Son Konu

Derya Baykal, Ferhan Şensoy paylaşımı hakkında ilk kez konuştu!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
derya_baykaldan_duygulandiran_ferhan_sensoy_paylasimi_1630758294_2119.jpg

Geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden usta tiyatrocu Ferhan Şensoy'un vefatının akabinde eski eşi toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla herkesi duygulandırmıştı. Baykal, o paylaşımla ilgili birinci kez konuştu.

Ünlü oyuncu Derya Baykal, geçtiğimiz aylarda hayatını yitiren eski eşi Ferhan Şensoy'u anmak için toplumsal medya hesabından duygusal bir paylaşımda bulunmuştu. Eski eşi ile sahneledikleri tiyatro oyunundan bir kısmı takipçileriyle paylaşan Baykal'ın gönderisine düştüğü not herkesi meraklandırmıştı.

"FAZLA MANA YÜKLEMEYİN!"

Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşan "Neler Oluyor Hayatta" programına konuk olan Deryal Baykal, merak edilen paylaşımıyla ilgili birinci kere açıklamalarda bulundu. Yaşananların akabinde birinci defa konuşan Baykal, "Ferhan'la birlikte oynadığım, çok sevdiğim, iki saf aşığın kıssasını anlatan bir oyundu. Bir ağıt olduğu için içimden onu koymak geldi. Fazla manalar yüklemeyin, öbür bir emel yok" sözlerini kullandı.

Ferhan Şensoy'a olan sevgisini ve hürmetini lisana getiren Baykal, "Ferhan Şensoy benim çocuklarımın değerli babası, torunlarımın dedesi, benim dostum" formunda konuştu.

NE OLMUŞTU?

Türk tiyatrosunun nadide isimlerinden Ferhan Şensoy, haziran ayında geçirdiği anjiyo sebebiyle bir müddettir İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi görüyordu. Yapılan tüm müdahalelere karşın hayat savaşını kaybeden Şensoy, kalp damar hastalıkları ve teneffüs yetmezliği nedeniyle 31 Ağustos'ta hayatını kaybetti.

Usta oyuncunun 1988 yılında nikah masasına oturduğu ve 2 çocuğunun annesi olan eski eşi Derya Baykal, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla duygulandırdı. Eski eşine bugün bir defa daha veda eden Baykal, birlikte sahneledikleri tiyatro oyunundan bir kısmı Instagram hesabından paylaştı. Baykal, paylaşımının altına "Aşkımızın Gemisi Fındık Kabuğu oyy...Ah güle güle ustam" halinde not düştü.

Üst Alt