Son Konu

Peker'in '1,6 Milyon Liralık Araca Biniyor' Dediği Soylu'nun Danışmanından Yanıt: 'Boyum 1.65 Ama...'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-23b2e90395e979508c9fe4eb31130a1bc1725286.jpg

Sedat Peker'in son yayınladığı görüntüde "1,6 milyon liralık otomobile biniyor" diyerek ifşa ettiği Ali Faik Hacıoğlu açıklama yaptı. Süleyman Soylu'nun danışmanı Hacıoğlu, arabayı borçlanarak aldığını ileri sürdü.

Cürüm örgütü önderi Sedat Peker son yayınladığı görüntüde, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun danışmanı Ali Faik Hacıoğlu'nu da mevzu aldı.

Peker, Hacıoğlu için "Süleyman Soylu'nun Ali Faik Hacıoğlu diye danışmanı var. Bu kişi 1,6 milyon liralık otomobile biniyor. Trabzon'a 5 milyon TL'ye konut yaptırıyor. Danışman maaşı 10 bin TL ya vardır ya yoktur. Danışmanı bile varlıklı..." tezlerinde bulundu.

Hacıoğlu, Twitter hesabından yaptığı açıklamayla Peker'e karşılık verdi.

Hacıoğlu açıklamasında "Ben Ali Faik Hacıoğlu, Hayatımda eroin, kokain satmadım, kimseyi öldürmedim, kimsenin malına çökmedim. Devletime, milletime ihanet etmedim. Devletimi yabancı servislere satmadım" sözlerini kullandı. Kelam konusu meskenin üretimini ailesiyle birlikte, İçişleri Bakanlığı danışmanlığına getirildiği 2016 yılında tamamladıklarını savunan Hacıoğlu, konutun söz edilen sayının 6'da birine mal edildiğini öne sürdü. Bahse husus aracı ise "hemen çabucak 1 yıl evvel yarısını borçlanarak 877 bin TL'ye aldığını" söyleyen Hacıoğlu aracı bir mühlet evvel "borçlarını ödemek için" satışa çıkardığını savundu.

Üst Alt