Son Konu

İrem Derici'den iddialı sözler: Benden zeki kaç kişi gördünüz?

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
irem_dericiden_iddiali_sozler_benden_zeki_kac_kisi_gordunuz_1640849216_2767.jpg

Geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda bir kuaförde görüntülenen müzikçi İrem Derici, gazetecilerin "Sanat topluluğunda polemiği girmekten korktuğunuz bir isim var mı?" sorusuna verdiği karşılık ile dikkatleri üzerine çekti.

Magazin dünyasının en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelen İrem Derici, evvelki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Basın mensuplarını fark edince cama çıkan ünlü müzikçi, "Bu yılın son balkon konuşmasını gerçekleştiriyorum. Birebir balkonda üç ayda bir periyodik aralıklarla konuşuyorum" diyerek esprili sözler kullandı.

"HER AN TETİKTE OLUN"

Bu yılın kendisi için çok hoş geçtiğini söyleyen Derici, "Bu yıl çok güzel geçti. Haftada en az 3-4 konser verdim. Çok güzel tatil yaptım. Çeşme'nin altını üstüne getirdim. Sevdim, sevildim. Yedim, içtim, gezdim. Hayatımın en uygun yılıydı. 2022 demek ki berbat geçecek. Yeni yılı Konya’da bir otelde karşılayacağım. Bir gün evvel de Elazığ'dayım. Her an tetikte olun." formunda konuştu.

Meslek hayatı ve özel yaşantısı hakkında samimi açıklamalarda bulunan 34 yaşındaki ünlü isim, "Sanat topluluğunda polemiği girmekten korktuğunuz bir isim var mı?" sorusuna "Benden zeki kaç kişi gördünüz? Konuşarak zekamla insanı öldürebilme potansiyeline sahibim" formunda tezli bir cevap verdi.

Üst Alt