Son Konu

Uraz Kaygılaroğlu'dan olay açıklama: Beni dövdüler ama darp raporu almadım

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
uc_kurus_setinde_buyuk_gerilim_uraz_kaygilaroglu_tepki_gosterdi_1640162137_779.jpg

Show Tv’de ekrana gelen Üç Kuruş dizisinin setinde başrol oyuncularından Uraz Kaygılaroğlu ile dizinin direktörü Sinan Öztürk ortasında tartışma yaşandığı sav edilmişti. Hususla ilgili Kaygılaroğlu'ndan birinci açıklama geldi.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE
Geçtiğimiz günlerde başrollerini Ekin Koç ve Uraz Kaygılaroğlu’nun paylaştığı Üç Kuruş dizisinin setinde tartışma yaşandığı belirtilmişti. Evvelki gün yeni yıl yemeği için toplanan Üç kuruş takımı yemek öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.  

Dizinin başrol oyuncularından Uraz Kaygılaroğlu, geçtiğimiz günlerde direktör Sinan Öztürk ile tartıştığı ve seti terk ettiği argümanlarıyla ilgili açıklamada bulundu.

Haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyleyen Kaygılaroğlu, “Sinan abi biraz saldırdı, birkaç sefer dövdü herkesin içinde beni. Kerem Beyefendi sopalarla girişti. Çukur takımından sağlam bir güruh var artlarında lakin tatlıya bağlandı. Ben de darp raporu almadım” diye espri yaparak tezlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

NE OLMUŞTU?

Uraz Kaygılaroğlu’nun çok ağır çalıştığı, dinlenemediği ve bu nedenle bunaldığı öğrenildi. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın Instagram hesabından paylaştığı haberine nazaran; oyuncu geçen günlerde ağır iş programından ötürü bunalıp seti terk etti.

Kaygılaroğlu’nun çok yorulduğunu söyleyerek işi bırakıp gittiği gün tekrar geri dönmediği, sonraki gün sete geri geldiğinde ise direktör Sinan Öztürk ile tartıştığı öğrenildi.

Yaşanan tansiyon kısa bir mühlet sonra tatlıya bağlandı. Yakın etrafına gereğince dinlenemediğini belirten Kaygılaroğlu’na Ay İmal tarafından ihtar verildi.

Üst Alt