Son Konu

Şahan Gökbakar: Ailenin direği miyim, ren geyiği mi?

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
qBIT8_1556001651_2495.jpg

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, ailesiyle kış tatiline çıktı. Esprili paylaşımlarda bulunan Gökbakar, çevre medyanın gündemine oturdu.

Ailesiyle birlikte kış tatiline çıkan Şahan Gökbakar, esprili paylaşımlarıyla hayranlarına neşe katmaya devam ediyor. Evlatlarının kızağa bindirip ren geyiği misali onları çeken Gökbakar, "Ailenin direği miyim, ren geyiği mi?" biçiminde düştüğü not beğeni ve tefsir aldı.

İŞTE ŞAHAN'IN O PAYLAŞIMI;

RIn4A_1578125871_1293.jpg

EKMEK YAPMAYA MERAK SARDI!

Son vakitlerde ekmek imalatıyla uğraşan oyuncu Şahan Gökbakar'ın, daha önceleri pizza kursuna gittiği biliniyordu. Hanesine şahsi fırın yaptıran Gökbakar, ekmek görsellerini toplumsal medya hesabında takipçileriyle paylaşıyor.

yOYep_1577522854_8539.png

Hamur işinde mutfakta mükemmeller çıkaran komedyen, “Ekşi mayamı yaptım. 10 gün boyunca her gün besledim. Bu da ekşi mayalı birinci ekmeğim. Birinci deneme için kötü sayılmaz” kelamlarıyla meydan okudu.

1oOly_1577522949_5252.jpg

"Yine ekşi mayalı yüzde 35 siyez unlu ekmek yaptım. 2. denemede çok daha güzel yol kat ettim. Harikaya yakın. Togan (kardeşi) ve Selin’le (eşi) birlikte kestik ve gömdük" kelamlarıyla ekmek konusunda yaşadığı deneyimlerinden bahsetti.

BEYAZPERDEYE GORİL TAŞIDI!

Recep İvedik serilerini canlandıran ünlü oyuncu Şahan Gökbakar, son sineması olan Recep İvedik 6 ile bomba üzere beyazperdeye geri dönüyor. Filmde dikkat çeken en enteresan karakter, İspanya’da şahsi bir teknikle hazırlanan goril oldu.

BNBWE_1572428911_1847.jpg

Direktör koltuğuna oturan Togan Gökbakar’ın “Recep İvedik 6” sineması, 8 Kasım’da vizyona girecek.

ÖBÜR HABERLERİ;

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar oğlu Efe ile birlikte denize açıldı. Teknesinin üzerinde çekildikleri kareyi içtimaî medyada paylaşan ünlü komedyenin takipçilerinden gelen tahliller ise Gökbakar'ın verdiği kilolarla alakalıydı.

3VLvK_1556002000_9519.Jpeg

Şahan Gökbakar paylaştığı bu karenin altına, “Seyirdeyiz, kaptanımız Efe’yle emin ellerdeyiz”  notunu düştü.

Takipçilerinden gelen tahlillerin kimileriyse,“Çok zayıflamışsın” ve “Kiloları düzgün vermişsin” biçiminde oldu.

Üst Alt