Son Konu

Yargı dizisindeki Kadir Şeker detayı sosyal medyaya damga vurdu

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
yargi_dizisindeki_kadir_seker_detayi_sosyal_medyaya_damga_vurdu_1636975901_6014.jpg

Son vakitlerin fenomen dizisi Yargı her hafta izleyiciyi şaşırtmaya devam ediyor. İlgiyle takip edilen dizide "Öldürmek için vurmadım, kurtarmak için vurdum" kelamları izleyiciye Kadir Şeker'i hatırlattı.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE
Son devrin en tanınan dizilerinden olan Yargı'nın son kısmındaki bir sahne, izleyicinin hayli dikkatini çekti. Başrollerini Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun paylaştığı Yargı dizisi, 9. kısmıyla izleyici karşısına çıktı. Kardeşini öldüren kişiyi bulmak isteyen avukat Ceylin ve cinayette baş kuşkulu olarak gösterilen gencin savcı ağabeyi Ilgaz'ın hayatının anlatıldığı diziye Kadir Şeker sahnesi damga vurdu.

Kadir Şeker, Konya’da Özgür Duran isimli erkek tarafından darp edilen Ayşe Dırla isimli bayanı kurtarmak isterken Duran'ın vefatına neden olmuştu. Yargı'nın son kısmında de, bu olaya bir gönderme yapıldı.

Dizide bir bayana yardım ederken diğer bir kişinin vefatına neden olan kişi, şunları söyledi:

"İyilik yaptığım için 10 yıl yattım ben. Parkta dövülen bir bayanı kurtarmaya çalıştım. Yardım çığlıklarına koştum. Adam, bayanı bildiğin öldürüyordu. Yalnızca bayanı kurtarmak için uygunluk için yerden taş alıp vurdum. Öldürmek için vurmadım, kurtarmak için vurdum. 10 yıl yattım kimse benim için bir şey yapmadı."

TWİTTER GÜNDEMİNE OTURDU

Dizideki Kadir Şeker sahnesi kısa müddette Twitter'da gündem oldu. Trend listesine giren dizi için "Kadir Şeker olayı özetlendi. Yargı, yargı dağıtıyor" halinde yorumlar yapıldı.

Üst Alt