Son Konu

Cem Yılmaz'dan Hodri Meydan

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
23
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Cem Yılmaz'dan Hodri Meydan 1548629911 1548629911 cemyilmazdanhodrimeydan5c4e379be18a3cemyilmazdanhodrimeydan5c4e379be18a3 http:wwwgeccecomserviceMakeThumbaspx?Image webimageshabercemyilmazzz&w 415&Alt webimageshaberhaberlrg CEM YILMAZ, SİNEMA KONUSUNDA HİÇ KİMSE İLE BİR YARIŞ HALİNDE OLMADIĞINI SÖYLEDİ Kanal D'de ekrana gelen Cinemania programına davetli olan Cem Yılmaz, 'En çok izlenen film iyi midir?' sorusuna yanıt verdi Cem Yılmaz, 'Bu ağız dalaşı konusu oluyor ya, en çok izlenen film iyi midir diye En fazla izlenen film iyidir natürel ki İyi bir şeydir o film için İyi film herkese göre değiştiği için bunu bir tartışma açmanın gereği yok' ifadesini kullandı Kendi filmi ile aynı dönemlerde vizyona giren filmlerle bir yarış halinde olmadığının altını çizen Yılmaz, 'Aynı anda perdede olduğum filmlerle bir yarış halinde olduğumu hiçbir vakit hissetmiyorum Onların ne dek izlenmesi ile ilgili hissiyatım, onların da fazla izlenme isteğine binaen onların da mutlu olması adına kuşkusuz fazla izlenmesini isterim' diye konuştu RECEP İVEDİK İÇİN NE SÖYLEDİ? Şahan Gökbakar'ın gişe rekorları kıran Recep İvedik filmini nasıl bulduğu yönündeki soruları acayip karşılayan Cem Yılmaz, 'Bunu natürel bir merak olarak sormayı anlıyorum 'Sen komedyen olarak Recep İvedik'i beğendin mi?' Lakin bu soruyu cevaplamanın bir faydası olduğunu düşünmüyorum Ben filmi izlemediğimi söyledim, niçin izlemediğimi sordular Filmi izledim, niçin izlediğimi sordular Kaldı fakat bu bir sır yok, ben Şahan'ın yaptığı işi beğendiğimi ara sıra güldüğümü, bazen gülmediğimi kendisine söylerim eğer bir şey gerekirse' dedi Cem Yılmaz, Şahan'a kendisini beğendiğini bir görüşmelerinde söylediğini anlattı ve 'Bununla ilgili çoğalan bütün olayları hayretle karşılıyorum Şahan'ın heyecanını da anlıyorum ve ondan daha çok 'ne diyorsun, Cem dedi' ile onu çok kışkırtma ediyorlar Bunlar manâlı değil Sinema meselesi tartışılırken kıstaslar bellidir Sinema meselesi tartışırsınız' dedi BEN DAHA KOMİĞİM! Cem Yılmaz, program sırasında bildik esprilerini yapmayı da ihmal etmedi 'Kim daha komik?' şeklindeki sorulara atıfta yer alan meşhur şov yapan, 'Kim daha komik diye tartışmayı çocuksu buluyorum Çocuksu buluyorum çünkü ben daha çok komiğim Ama yani bu ayıp, bu fazla demode bir şey bir kere Bu memleketten bunun kalkması için ben kaç senedir uğraşıyorum Bunu yapmayın yani İki kişi, üç kişi, beş kişi ile dönecek bir devran değil Bırakın milleti cümbür cemaat canının istediğini yapsın' biçiminde konuştu id  

Üst Alt