Son Konu

Burcu Esmersoy'dan üzücü şiddet itirafı: Babam tuvalette hortumla dövdü

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
burcu_esmersoydan_uzucu_siddet_itirafi_babam_tuvalette_hortumla_dovdu_1581930957_7285.jpg

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada yayın yapan bir programa katılan güzel sunucu Burcu Esmersoy çocukken yaşadığı travmatik bir olayı anlattı. Esmersoy, babasının kendisini tuvalette hortumla dövdüğü anları anlatmaya başlayınca sesi titredi.

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, babası ile arasının yıllardır neden bozuk olduğunu itiraf etti. Söze "çok eziyet görmüş ve sevgisiz kalmış bir çocukluğum var" cümlesiyle başlayan Esmersoy, ekranlardaki şatavatlı hayatının yanı sıra bitmeyen bir psikolojik savaşının olduğunu itiraf etti. Uzm. Psk. Gökhan Çınar'ın YouTube kanalına katılan Esmersoy, küçük yaşta anne ve babasının ayrılması ardından yaşadığı korkunç olayları anlattı.

OFvAA_1581931046_1053.jpg

Daha önce neden annesi ile konuşmadığını anlatan ünlü sunucu şimdi de babasıyla olan kötü anlarını anlattı. Yıllar sonra babasını ziyaret ettiği andan ilk kez şu sözlerle bahsetti: "Bir baba nasıl olması gerekiyor bilmiyorum. Babamın sadece beni yersiz yere azarladığını biliyorum. Babalarıyla ilişkileri çok iyi olan kız arkadaşlarım hayata karşı daha güvenli, hayatlarına giren erkeklerle daha rahat olabildiklerini gördüm. Babayla ilgili sorunları çözemedim. Babamla hiç görüşmüyordum, ablam 'Babam çok hasta istersen bir pişmanlık yaşamamak için görüşelim. Seni görmek istiyor' dedi. Ofisine görüşmeye gittik ve çok soğuk, tanımadığım bir insan ama bir baba. Beni lütfen yargılamayın onun çok hasta ve zor durumda olduğunu gördüğüm zaman içimdeki rahatlamayı ve huzuru anlatamam. Bu güzel bir duygu değil. Babamın ablamla sert bir dille konuşmaya başladığını gördüğümde ben bir şey söylemek istiyorum diyerek 'Şu anda seni bu kadar kötü bir durumda görüyor olmaktan duyduğum mutluluğu sana söylemek istiyorum. Allah'a olan inancımı çok arttırıyor' dedim." 

F62Rs_1581932106_4425.jpg

"BABAM TUVALETTE BENİ DÖVDÜ!"

Esmersoy daha sonra çocukken babası tarafından maruz kaldığı şiddetten bahsetti. O sırada genç sunucunun sesi titremeye başladı:

Üst Alt