Son Konu

Sahneye alkollü çıktığı iddia edilmişti! Tuğba Özerk'ten acı itiraf

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
tugba_ozerk_hakkinda_bomba_iddia_sahneye_alkollu_mu_cikti_1641191153_0693.jpg

Yılbaşı gecesi Antalya'da bir otelde sahne alan Tuğba Özerk'in farklı halleri ve müzik söyleyememesi hayranlarını kızdırmıştı. "Gecemizi mahvetti, sahneye sarhoş çıktı" tabirlerini kullanan hayranlarına Özerk'ten cevap gecikmedi. Ünlü müzikçi "Hipofiz bezi makroadenomu tanısı konulan bir hastalıkla uğraş ediyorum." dedi.

Geçtiğimiz günlerde yılbaşı için Antalya'da sahne alan Tuğba Özerk'in dansı ve farklı halleri hayranları tarafından eleştirilmişti. İstikrarda durmakta zorlanan ünlü müzikçi gecenin ilerleyen saatlerinde yere düşmüştü. O anları toplumsal medya hesabından paylaşan bir hayranı "Gecemizi rezil etti, sahneye sarhoş çıktı!" yorumunda bulunmuştu.

"KENDİM BİLE KABUL ETMEKTE ZORLANDIM"

Yaşanan olayın akabinde sessizliğini bozan 41 yaşındaki sanatçı, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu sözleri kullandı:

"Hakkımda iki gündür aralıksız süren toplumsal medyadaki linç teşebbüsüne karşılık; yanıt verme, gelişen olaylar ve yansıyan manzaraların altına ahlaksızlığa varan yorumlar hakkımdaki bir gerçeği herkesle paylaşma gerekliliğini zarurî hale getirmiştir. Bir müddettir gayret ettiğim, herkesle paylaşamadığım hatta kendimin bile vakit zaman kabullenmekte zorlandığım Hipofiz Bezi Makroadenomu tanısı konulan bir hastalıkla gayret etmekteyim. Bayan Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, tıpkı vakitte Jinekolojik Onkoloji Cerrahi Uzmanı Prof Dr. Eralp Başer'in nezareti altında ilaç tedavim sürmektedir. Bu tümör nedeniyle görme alanı bozuklukları, bilişsel bozukluk (bilinç kaybı, senkop) riski altında bir hayatım var." 

"YARAYA TUZ BASMA ZEVKİNDEN VAZGEÇİLMELİ"

Hiçbir şeyin göründüğü üzere olmadığını söyleyen Özerk, "En yakınlarımın dışında kimsenin bilmediği bu durumu herkesle paylaşma sebebim ise; herkesin yayılan imgeler karşısında başlarındaki soru işaretlerini gidermek içindir. Artık hiçbir şeyin göründüğü üzere olamayacağı gerçekliği herkes tarafından kabul edilmesi gerekirken yargısız infaz yaparak, yaraya tuz basma zevkinden vazgeçilmesi gerekiyor." formunda konuştu.

Sevilen sanatçı kelamlarını şöyle sürdürdü: 

"Ben bu mesleğe yıllarını vermiş, yorumculuğun dışında söz-beste üreten, bu ülkenin tanınan bir sanatçısıyım. İçinde bulunduğum bu özel, mahrem durumla başa çıkmaya çalışırken, bir taraftan da aşık olduğum mesleğimi yapmaya çalışıyorum. Verdiğim rahatsızlıktan ötürü bu bahse baş yoran, düşünen, buna güç harcayan herkesten özür diliyorum. Tedavim bitene kadar bir mühlet dinlenmek için köşeme çekiliyorum ve üretmeye de devam edeceğim. Yeni yılda en büyük dileğim, herkes için sağlıklı bol müzikli günler. Sevgiyle kalın"

NE OLMUŞTU?

Yeni yıl gecesi için Antalya'da sevenleriyle buluşan müzikçi Tuğba Özerk'in sahnedeki hal ve hareketleri geceye damga vurdu. Müziklerini seslendirmekte zorlanan ünlü müzikçinin sarhoş olduğu sav edildi.

Özerk'i dinlemeye giden hayranlarından biri toplumsal medya hesabından o anları paylaşarak "Gecemizi mahvetti, sahneye sarhoş çıktı" yorumunda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Sezen Aksu modüllerinden oluşan maxi sıngle çalışmasıyla dinleyenlerine müzik şöleni yaşatan Özerk'in sahnedeki hareketlerine kimse mana veremedi. 

Üst Alt