Son Konu

Selçuk Özdağ'a Saldırmıştı: Gülahmet Türk, Bursa Ülkü Ocakları Başkanı Oldu

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-5b3b3ae6e1c348e4d10f3c5b961ce4d25fa928f8.jpg

Gelecek Partisi Genel Lider Yardımcısı Selçuk Özdağ'a saldıranlar ortasında bulunan Gülahmet Türk, İdeal Ocakları Bursa Vilayet Lideri olarak atandı. Özdağ bu atamaya reaksiyon gösterdi. 

Gelecek Partisi Genel Lider Yardımcısı Selçuk Özdağ, 15 Ocak 2021 tarihinde, cuma namazına gitmek için konutundan ayrıldığı sırada 5 kişinin sopalı saldırısına uğramıştı. Saldırganlar olay yerinden kaçarken, Özdağ hastaneye kaldırılmıştı.  Taarruza ait yürütülen soruşturmada taarruzun gerisindeki isimlerin İdeal Ocakları kontaklı şahıslar olduğu ortaya çıkmıştı.

Akının failleri ortasında yer alan Gülahmet Türk, Dava Ocakları Bursa Vilayet Lideri olarak atandı.  Türk'ün ataması nedeniyle düzenlenen merasime Dava Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Lideri Ahmet Yiğit Yıldırım da katıldı.

Gülahmet Türk (solda) ve  Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Lideri Ahmet Yiğit Yıldırım 

Özdağ: Bu misyona kim atadı?

Gelecek Partili Selçuk Özdağ, kendisine saldıranlar ortasında bulunan Gülahmet Türk'ün Bursa İdeal Ocakları Vilayet Lideri yapılmasına, toplumsal medya hesabından reaksiyon gösterdi.

Özdağ, Twitter hesabından "15 Ocak 2021'de şahsıma yapılan kalleş akında yer alan bu kişiyi bu misyona kim atadı Sn.Bahçeli’ye soruyorum?" derken, Gülahmet Türk'ün atama kararını paylaşarak, "Bana yapılan hücum ile ilgilerinin olmadığını söyleyenlere ithaf olunur" diye yazdı.

Üst Alt