Duyuru

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları;

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk;

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Xiaomi, Rakibi LG İçin Tasarlanan 3 Boyutlu Görselleri Çaldı

  • Konbuyu başlatan makaleci
  • Başlangıç tarihi

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknoloji Haberleri kategorisinde makaleci tarafından oluşturulan Xiaomi, Rakibi LG İçin Tasarlanan 3 Boyutlu Görselleri Çaldı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 51 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji Haberleri
Konu Başlığı Xiaomi, Rakibi LG İçin Tasarlanan 3 Boyutlu Görselleri Çaldı
Konbuyu başlatan makaleci
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan makaleci
makaleci

makaleci

Özel Üye
Mesajlar
43,873
Tepkime puanı
4
Puanları
38
Yaş
32
Corona Virüs Nedir
Çin'den başlayarak kısa bir süre içerisinde tüm dünyada birçok insanı etkileyen Coronavirus (COVID-19), Türkiye'de iki vakanın görülmesiyle birlikte birçok kişide paniğe sebep oldu. Dünyanın, bulaşma yolu olarak en hızlı ve kontrolü en zor olan, solunum yolu ile bulaşan bir virüs ile yeniden karşı karşıya olduğunu belirten Anadolu Sağlık Merkezi Hekimleri, “Bilgi kirliliği ve manipülatif hareketlere dikkat edilmeli, doğru yerden doğru bilgi alınmalı, panik yapılmamalı.” şeklinde konuştu.

Telif hakkı kavramı, Çin’in ticaret kültüründe kendine çok da taraf bulmuyor. Birçok yabancı eserin, velev yabancı memleketlerdeki binaların bile kopyasının üretildiği Çin’de, telif konusu gelgelelim 80’li yılların ahir memleketin kanunlarında kendine nokta bulabildi. Tekrar de memleket içinde telif konusu en çokça “küçük bir kusurlu davranış” olarak görülüyor. Laf konusu memleketler arası hukuk olduğunda ise Çinli üreticiler çok daha dikkatli davranıyor.


Xiaomi, İspanyol sitesinde kullandığı ve gelen yansılar üzerine kaldırdığı görsellerde, LG’nin reklam kampanyası için üretilen üç boyutlu görselleri neredeyse büsbütün kopyaladı. 3 boyutlu görsel sanatkarı Peter Tarka, LG için çeşitli görseller hazırlamıştı. Tarka’nın Behance galerisi Installations’da yan alan imajlarda ufak tefek oynamalar yapan gelgelelim gereğince özgün bir iş çıkarmayan Xiaomi, böylelikle LG’nin Signature koleksiyonunu da kopyalamış oldu.


Xiaomi, daha evvel de Apple ve iPhone X’ten çok ağır kopya çekmekle suçlanmıştı. Firma, piyasada gerçek bir oyuncu olmak istiyorsa kendi tasarım ve pazarlama lisanını geliştirmek, eserlerini rakiplerinden ayıracak bir yol bulmak zorunda.
 

Yazar: makaleci
Article Title: Xiaomi, Rakibi LG İçin Tasarlanan 3 Boyutlu Görselleri Çaldı
Source URL: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.
Benzer konular Forum Tarih
Y Otomobil 0 39
Y Teknoloji Haberleri 0 40
makaleci Cep Telefonları 0 54
makaleci Cep Telefonları 0 68
makaleci Cep Telefonları 0 67
makaleci Cep Telefonları 0 63
makaleci Cep Telefonları 0 60
makaleci Teknoloji Haberleri 0 68
makaleci Teknoloji Haberleri 0 54
makaleci Teknoloji Haberleri 0 66
makaleci Cep Telefonları 0 59
makaleci Cep Telefonları 0 61
makaleci Cep Telefonları 0 66
makaleci Cep Telefonları 0 56
makaleci Cep Telefonları 0 61
makaleci Teknoloji Haberleri 0 56
makaleci Teknoloji Haberleri 0 53
makaleci Cep Telefonları 0 45
makaleci Teknoloji Haberleri 0 56
makaleci Cep Telefonları 0 46
makaleci Teknoloji Haberleri 0 54
makaleci Cep Telefonları 0 50
makaleci Cep Telefonları 0 50
makaleci Cep Telefonları 0 37
makaleci Cep Telefonları 0 55
makaleci Teknoloji Haberleri 0 52
makaleci Cep Telefonları 0 53
makaleci Cep Telefonları 0 57
makaleci Cep Telefonları 0 58
makaleci Cep Telefonları 0 52

Benzer konular

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst