Son Konu

Nttgame Kingdom için Ko'yu bosluyor ama kacırdıgı bişi var ....

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Herkes cok iyi biliyorki kingdom'u actıgı icn , ko'daki zengin , paralı userleri kingdomda yani kira ödemedigi kendi oyununda görmek istiyor dogal olarak

Fakat istemekle kalmayıp ko' daki oyuncuları oyundan sogudup , üstüne hackleyip , üstünede atılan tickletlerda kingdom reklamı yapıyor utanmadan o0

Ama gözünden cok büyük birsey kacırıyor ^^ Sizce beyler ve bayanlar hangi biri (noktalı yerleri kafanıza göre doldurabilrsinz ) Nttgamenin gibi bir oyun yöneticisinin yaptığı bir OYUN' u oynar ? Bnce oyuncu cekmek istedigi icn böyle seyler yaptı ama bu kdr kötü bir sirkete bence para kazandırmak , onun yaptıgı oyunu oynamak isteyen Türkiye icinde kmse olmayacaktır Ha eger varsa onlara yazıklar olsun diyorum , adamlar resmen soydu , snir hastası etti bunun üstüne o sirketn yaptıgı oyunu bnce (bebeler) haricinde kimse oynamayacaktır

İşte bnce KO'dan sogutayım derken ey NTTGAME kendinden soguttun , Yemn ediyorum dünyanın en en en iyi oyununu yapsalar Genede oynamam ve bnm gibi düsünen birsürü arkdsm war

Şunuda ekliyim , Nttgame degil de oyunun yapımcısına ulasılırsa ve nttgamenin kendi oyununa adam cekmek icin bizleri soydugunu , oyundan soguttunu , hc acıklama yapmadgnı , oyunu batırmak üzere oldugunu anlatırsak belki alır kendileri yönetir veya baska sirkete verir bizde kurtulurz artık !!

DN: Bu arada ne bebeyim , ne parasızım nede soyuldum ! Suan ki charımın degeri 20 e yakın , hic bir sorunumda olmadı fakat gercekten artık zoruma gitmye basladı bizler de bişi yapmazsak gercekten kmse ilgilenmicek magdurlara , o yzden ben dahil tüm clanım (adımzı vermek istemiyoruz) soyulanlara , magdurlara kesnlkle destegiz ve arkalarındayz En ufak bir kıvılcımda mahkeme olsun , turnuva olsun kyametleri koparırz yeterki birlik oldugumuzu görelim !!!

Yorumlar sizin beylerr bnm düsüncem bu

Üst Alt