Son Konu

onsuz yapamıyorum ne yapmalıyım aklım karışık

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Benim 2 yıllık ilişkim yeni bittiBenden vazgeçemediğini söyleyen insan sorunlu bir kaç aydan daha sonra artık yapamayacağını söyleyerek benden ayrıldıFarkında olmadan onu bunaltmışım derhal anlıyorum ama artık fazla geçGeri dönmesi için elimden geleni yaptımAma sanırım kendimi fazlaca hırpaladım oysa gözünden düştüm galiba birincil ayrılık zamanlarında bana daha yakın davranan insan acilen daha uzaktan fakat hala benle konuşuyor sadece msnde görüşüyoruz ama bir hafta önce nasılsın gibi msj atmış ve nete giremediğini söylemiştiZaten ayrılırken dost kalalım dedi ola ki ileride olabilir baştan sende istersen ama şimdilik hayatımda kimseyi istemiyorum gibi cümleler kurduBende onsuz yapamadığımdan onunla görüşmeye devam ediyorum ve onuda seviyorum hala o da benle eskisi gibi olmasada konuşuyorAma soğukluk ve aldırmazlık hissediyorum davranışlarındaBazen bu beni kırsada yinede onunla konuşmadan duramıyorumHala içimde birazda olsa umut var döner diye niçin olmasın diyorum ama bazende umutsuzluğa kapılıyorumYani diyorum birşeyler olmasa neden hala konuşsunİşte bu düşünceler aklımı karıştırıyorArkadaşlar sizce bir erkek böyle davranıyorsa ne yapmaya çalışıyor demektir ve ben ne yapmalıyım böyle devam edip zamana mı bıraksam herşeyiBu durumada fazla üzülüyorumHayattan koptum yarı yorum yaparsanız sevinirim tşk

Üst Alt