Son Konu

Zemzem suyunun sırrı çözüldü

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
23
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Zemzem suyunun bu özelliği birincil kere keşfedildi Ezan okunduğunda berraklaşan su, çan sesi geldiğinde kararıyor Japon ve Alman bilim adamları zemzemle ilgili hayrete düşüren açıklamalarda bulundu Zemzem ezan okunduğunda berraklaşıyor, çan çaldığında ise kararıyor Uzun senelerdir zemzem suyu ve kristalleri üstünde araştırma yürüten bilim adamları kaynağın sırlarını çözdü Ren Nehri'nin suyundan içen kişinin enerjisinin azaldığını belirleyenAlman bilim adamı Dr Knut Pfeiffer, sular üzerine araştırma yaparken bir şekilde bir miktar zemzem bulur ve içer, 35 dakika sonradan da rahatladığını hisseder ZEMZEM BİR KOVA SUYU TEMİZLİYOR Araştırmasını derinleştiren Alman bilim adamı Dr Pfeiffer, şaşırtıcı bir gerçekle karşılaşır Zemzemin mayalama özelliği bulunduğunu, bir bardağının bir kova şebeke suyunutemizlediğini, bu özelliğiyle bile enerji ve şifa kaynağı olduğunu tespit eder Dr Pfeiffer, Su her şart atlında değişmiyor lakin değiştiriyor Fazla ilginç bir deney yaptım Bir damla zemzem suyuna yüz damla adi su karıştırdım Sonuçta gördüm ki suyun tümü zemzeme dönüşmüş Daha Sonra bir damla zemzeme bin damla bayağı su karıştırdım Ve yeniden gördüm ki hepsi zemzeme dönüşmüş Bunun sebebi nedir, neden? Zemzem'de öyle bir enerji var ki başkasını değiştirir ama kendi değişmezdiyor EZAN SESİYLE PARLIYOR, ÇAN SESİYLE KARARIYOR Zemzem kristallerini mikroskop ortamında inceleyen Japon bilim adamı Dr Masura Emot , suyun moleküler (kristal) düzeninin değişen frekanslara göre farklılaştığını görür Zemzem kristallerinin çan sesinde karardığını Kur'anı Kerim ve ezan sesinde ise parlaklaştığını ayrım eder İncelemede her bir kristalin, Kâbei muazzamaya benzer bir doku oluşturduğu, zemzemin çan sesinde kristallerinin karardığını, Kur'anı Kerim ve ezan sesinde ise parlaklaştığını ve netleştiği saptandı Zemzem üstüne kaleme aldığı kitabı Japonya'da en fazla satanlar arasına giren Dr Emoto'ya kadar zemzem, fiziki ve kimyasal özellikleri bakımından yeryüzündeki bütün sulardan bambaşka Dr Emoto, Zemzem, çevresinde eğilim eden bütün değişimleri hafızasına alıyor Yapısı fazla farklı Bu, onu dünyadaki öteki elementlerin efendisi yapıyor Müslümanların niçin hastaları tedavi etmek ümediyle Kur'anı Kerim'den sûreler okunup, suya üflediğini daha iyi anlıyorumifadesini kullanıyor sizlere bilgilihocamcom farkıyla sunulmuştur

Üst Alt