Son Konu

Neslihan Atagül'den Fahriye Evcen'e tam destek! Evcen'den yeni paylaşımlar...

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
fahriye_evcen_ile_burak_ozcivitin_ogullari_karan_ilk_kez_goruntulendi_iste_yuzu_1565762440_3345.png

Tatil dönüşünde havalimanında görüntülenen Fahriye EVcen'in kilolarını vermemesi magazin gündemine düştü. Birçok ünlü isimden Evcen'e destek iletileri geldi. Son olarak da eşi Burak Özçivit her hali ile şık olduğunu vurguladı. Geçtiğimiz akşam bir mekan çıkışı görüntülenen Neslihan Atagül'e Evcen'in kiloları soruldu. Atagül, aralarının soğuk olduğu Evcen'e tam destek verici bir açıklamada bulundu. Evcen ise çevre medya hesabından yeni paylaşımlarda bulundu.

Kısa vakitte Twitter hesabında tt listesinin üst sıralarına yerleşen şık oyuncu Fahriye Evcen'in eşi Burak Özçivit, eşi hakkında yapılan nahoş mevzuya çevre medya hesaplarından hakim oldu. Bir yakınına “Fahriye her haliyle o kadar hoş ki, ona olan aşkım her gün artıyor.” demişti. Geçtiğimiz akşam Cihangir'de görüntülenen yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, mekan çıkışında gazetecilerin kilo tenkitlerini hatırlatmalarının üzerine “Fahriye çok düzgün bir ana. O her haliyle çok güzel” dedi. 8.6 milyon takipçili Evcen’e yurt içi ve yurt dışından hayranları da “Yanındayız” desteklerini vermeye devam ediyor.

EVCEN'DEN YENİ PAYLAŞIMLAR BEĞENİ REKORU KIRDI!

Ünlü oyuncu Evcen ise toplumsal medya hesabından yeni paylaşımlarda bulundu. Paylaştığı fotoğraf kısa vadede binlerce beğeni aldı. 

kPFlM_1566729977_0881.jpg

NESLİHAN ATAGÜL'DEN EVCEN'E TAM DESTEK!

Evvelki akşam bir mekan çıkışı görüntülenen oyuncu Neslihan Atagül, Kara Sevda serisindeki başrol arkadaşı olan Burak Özçivit ve eşi Kadir Doğulu'nun görüşmemesi nedeniyle Fahriye Evcen'le araları açılmıştı. Oysaki ikili uzun yıllar Yaprak Dökümü isimli seride birlikte oynamıştı. Veladet kilolarını vermemesi üzerine ağır tenkitler alan Evcen'e birçok ünlü isim destek vermişti. Atagül'de sessizliğini bozdu "Arkadaşlar hayat bu. Bunlar sıradan şeyler. Kişilerin üzerine bu kadar gitmeye gerek yok" sözleri ile Evcen'e destek verdi. Daha sonra da oğulları Karan'ı kucaklarına alan ikili "Allah berhudar mesut etsin. Sağlıklı, neşeli ve uzun ömürleri olsun" temennisinde bulundu.

qSvqX_1566715682_0821.jpg

NELER OLMUŞTU?

Günlerdir magazin gündeminden düşmeyen oyuncu Burak Özçivit ve eşi Fahriye Evcen'den Karan ile yeni paylaşım geldi. Fahriye Evcen Instagram hesabında yayınladığı gönderiye "Beni ararsanız bulutların üzerindeyim..." notunu düşerek, ana olmanın vermiş olduğu hissi söz etti. Oğlu Karan'ın yerküreye gelmesiyle mesut aile hayatını sürdürmeye devam eden Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, oğullarının yüzünü göstermeden paylaşım yapmaya devam ediyor.

SON GÜNLERDE NELER OLDU?

İki günlük Bodrum tatili dönüşünde havalimanında görüntülenen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, bebekleri Karan'ın yüzü görünmesin diye panikledi. Bebek arabasının yüzünü kapatan çift, daha sonra çıkışa yaklaştı. Muhabirlerin "Bebeğin yüzünü neden sakladınız? sorusunu yanıtlayan çift "Çok görünsün nazara gelsin istemiyoruz" dedi.
"Geçtiğimiz  günlerde bebeğinizin yüzü görüntülendi reaksiyonunuz ne oldu?" sorusuna ise, Özçivit "Şaşırdık. İki günlük tatile gittik beklemiyorduk" halinde konuştu. Ayrıyeten Evcen'in hamileliği boyunca aldığı kiloları vermemesi de dikkatlerden kaçmadı.

ÜNLÜLER DE EVCENİN GERISINDE ! PELİN AKİL: ''EN ZIYADE KİLOMDAYIM''

Instagram hesabının storysinde bebeğini paylaşan Pelin Akil, Fahriye Evcen'in kilolarını dert edinen bölüme yönelik, "Emzirdiğim müddet boyunca lohusayım ben! Sütüm yeterli olsun diye canımın çektiğini hem de ziyadesiyle yemekten kendimi hiç alıkoymuyorum. Tüm ömrüm boyunca olduğum en çokça kilomdayım lakin kendimi de hiç bu kadar sevmemiştim. Ana olmak çok şık. Her bayan hoş. Fahriye Evcen de çok çok güzel" sözlerini kullandı.

raany_1566285398_4184.PNG

OYUNCU VİLDAN ATASEVER'DEN KİLO DESTEĞİ!

Veladet sonrası fit görünümleri ile süratlice eski hallerine dönen ünlülerin tersine kilolu bir biçimde görüntülenen Fahriye Evcen için içtimaî medyada kilosu hakkında kimi tahlillerde bulunuldu. Oyuncu Vildan Atasever ise Instagram hesabından arkadaşı Evcen'i destekleyerek ''Sen her halinle güzelsin. Her şeyden değerlisi Karan bebeğin biricik anasısın...'' dedi ve kilonun bir ana olarak ona ne kadar çok yakıştığını söz etti.

BENGÜ: ''KİLOMU DERT ETMİYORUM...''

XH25Z_1565960215_6064.png

Veladet sonrasında kilolarından kurtulamayan Fahriye Evcen için 5 Ağustos'ta kızı Zeynebi yerküreye getiren Bengü,

"Ben de yeni veladet yaptım... Lohusayım... Emziriyorum... Benim de ellerim, ayaklarım, yüzüm ödemden şiş... Güzel besleniyorum, asla kilomu dert etmeden bizim için sağlıklı olan ve süt arttıran ne varsa yiyorum..." diyerek Fahriye Evcen'in yanında olduğunu belirtti.

aAuUX_1565860687_9003.jpg

FAHRİYE EVCEN'DEN KİLO TENKITLERINE YANIT GECİKMEDİ!

Fazlalık kiloları nedeniyle tenkit oklarını üzerine toplayan Fahriye Evcen, yapılan tüm nahoş tenkitler önünde sakinliğini koruyarak çok hoş bir karşılık verdi. ''Her ana, her bayan çok güzeldir!'' paylaşımında bulunan Evcen, gerekli yanıtı herkese vermiş oldu.

O131d_1565954669_2525.jpg

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'in, doğumundan bu yana herkesten sır üzere sakladıkları oğulları Karan Özçivit'in fotoğrafı ahir Bodrum'da görüntülendi. Bayramın 3. günü Bodrum'da olmayı tercih eden ünlü çift, havuzun başında suyun keyfini çıkarırken geride bakıcılarının kucağında tuttuğu Karan dikkatlerden kaçmadı.

WQqbC_1565762106_2244.jpeg

Elleri ve ayaklarının çekimi hariç hiçbir formda bebeklerinin fotoğrafını yayınlamayarak kişilerde merak uyandıran Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'in oğullarının kimliği aşikâr oldu. Havuz keyfinin yanı sıra Özçivit'in eşi Evcen'in fotoğraflarını çektiği de kameralara yansıdı. İşte Bodrum tatilinden Karan bebek ve kareler...

rY9yw_1565762073_2489.PNG

Üst Alt