Son Konu

Bu cocukla nasil sohbet kurarim

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaslar selamlama orta sonda dersanede ayni sinifta oldugum bir cocuk vardi ve o zamanlar bile hos biri oldugunu dusunurdum bir sure oyle sohbet ettik sinif arkadasligi kurduk oysa dersane bitince bu arkadaslikta devam etmedi cok cana yakın olmadigimiz icin derken simdi 19 yasina geldik ve gecenlerde instagramda hesabini gordum takip etmek ve etmemek arasinda gittim geldim bi sure buyuk olanak beni hatirlamiyodur diye dusunuyorum cunku neyse ne kaybederim dedim ve takip ettim o da geri donus yapti cok artı instagramda online olmuyor lakin fotograf falan atiyor lisede ki bi kac arkadaslarimin ortak arkadasimiz oldugunu gordum yan bunun bi faydasi değil bana cunku hep gorustugum insanlar degil her neyse simdi bu cocukla iletisime gecmek istiyorum fakat bu illa sevgili olalim diye degil sadece hayati nasil neler yapiyo bu maksatla fakat nasil yazicam bilmiyorum direk selamlama ben dersanedeydim hatirladin mi diye mesaj atip acayip gozukmek istemiyorum cunku bes yıl oncesi falan ve kucuktuk baya neyse bi oneriniz var mi

Üst Alt