Son Konu

Adele yeni albümünde oğluna seslendi: Kaybolmuş hissettiğini biliyorum...

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
adele_yeni_albumunde_ogluna_seslendi_kaybolmus_hissettigini_biliyorum_1637388876_0365.jpg

Dünyaca ünlü müzikçi Adele, yeni albümü 30'da oğlu Angelo'ya boşanma sürecinde hissettiklerini anlattığı sesli bir bildiri bıraktı.

Ünlü müzikçi Adele, 2016 yılında nikah masasına oturduğu Simon Konecki'den boşandıktan sonra soluğu albüm stüdyoda aldı. 30 ismini verdiği yeni albümü hayranları tarafından heyecanla beklenirken, ünlü isim oğluna yaptığı jest ile isminden kelam ettirdi.

"BU BÜSBÜTÜN BENİM HATAM!"

Eşiyle düşünceli bir ayrılma süreci yaşayan Adele, albümde yer alan "My Little Love" isimli müziğinde oğluna duygusal bir bildiri bıraktı. 9 yaşındaki oğluna seslenen dünyaca ünlü yıldız müzikte şu kelamlara yer verdi:

"Annen son vakitlerde çok büyük hisler yaşıyor. Biraz başı karıştı. “Ne yaptığımı nitekim bilmiyormuşum üzere hissediyorum. Babanı seviyorum zira seni bana verdi. Sen benim yarımsın ve yarı baban. Kaybolmuş hissettiğini biliyorum. Bu büsbütün benim hatam"

"BOŞANDIĞIM İÇİN UTANIYORUM!"

"Someone Like You", "Rolling in the Deep", "Hello" üzere birbirinden hit müziklerle büyük bir şöhret yakalayan müzikçi Adele, Oprah Winfrey ile yaptığı röportajda evliliği ve boşanma süreci hakkında açıklamalarda bulundu.

"ÇOK UZUN BİR MÜHLET DENEDİM"

2016'da evlendiği Simon Konecki ile 2019 yılında boşanma kararı alan Adele, aylar sonra birinci kere boşanma süreci hakkında konuştu. Yıldız müzikçi, yaşadığı süreç hakkında "Hayatım boyunca çekirdek aileye kafayı taktım zira hiçbir vakit çekirdek ailede büyümedim. Tüm bu sinemalarda ve kitaplarda, onları okuyarak büyüdüğünüzde, 'Olması gereken bu' diye düşünüyorsunuz. Ben yalnızca, çok küçük yaştan beri, kendi kendime çocuklarım olduğunda birlikte kalacağımıza kelam verdim; O birleşik aile olacağız. Ve sahiden çok uzun bir müddet denedim." sözlerini kullandı. Angelo Adkins isminde bir çocukları olan sanatçı, kelamlarına şöyle devam etti: 

"Oğlum için çok hayal kırıklığına uğradım! Kendim için çok hayal kırıklığına uğradım ve her vakit bu lanet kalıpları girmeyi bırakan kişi olacağımı düşündüm!"

Boşanmak istediği anı, arkadaş kümesiyle konuşurken fark ettiğini söyleyen ünlü isim, "Bunu üç arkadaşımın önünde söyledim. 'Gerçekten keyifli değilim. Yaşamıyorum, ağır ağır ilerliyorum' dedim." şeklinde konuştu.

2 YILDA 50 KİLO VERDİ!

Boşanma sonrasında "dehşet verici panik ataklar" yaşadığını lisana getiren Adele, bu süreci sıkı bir idman planıyla yönettiğini söyledi.

Üst Alt