Son Konu

Epic Games Store'un Bu Haftaki Bedava Oyunu 159 TL Değerindeki Control Oldu!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-39f27758353cef4bfdfdaee1bd4563e6ed99595e.jpg

Kütüphanelerimizi doldurmaya adeta yemin etmiş olan Epic Games Store bu hafta karşımıza 159 TL kıymetindeki Control ile çıkıyor.

Oyuncular olarak perşembe günlerini başka bir heyecanla bekliyoruz.

Zira perşembe demek bizler için parasız oyunlar demek! Çevrimiçi oyun platformları ortasına süratli bir giriş yapan Epic Games Store bu rekabette bir epey agresif oynamaktan hiç çekinmiyor.

Bu durum da elbette ki işimize geliyor.

Sonuçta platformlar ortasındaki bu rekabetten karlı çıkan biz oyuncular oluyorz. Epic Games Store bu güne dek binlerce TL pahasındaki pek çok bağımsız ve AAA oyunu oyunculara fiyatsız bir biçimde sundu.

Artık ise sırada Control var.

2018 yılında çıkış yapan ve oyun dünyasının sevilen stüdyolarından Remedy Entertainment tarafından geliştirilmiş olan oyun çıkış yaptığı yıl oyuncular ve eleştirmenler tarafından övgü dolu yorumlar ile karşılanmıştı. Etkileyici savaş mekanikleri ve yarattığı atmosfer ile isminden kelam ettiren üretimin olağan fiyatı ise tam 159 TL.

Control son yıların etkileyici üretimlerinden.

Farklı merasimlerde pek çok mükafata de layık görülmüş olan Control oynanışı ve atmosferi ile olduğu kadar öyküsüyle de öne çıkmayı başarıyor. Temponun hiç düşmediği oyunda özel güçlere sahip Jesse'nin maceralarına iştirak ediyor ve öykünün gizemini adım adım aydınlatıyoruz.

Control'ü kütüphanenize eklemek için elinizi çabuk tutun.

Sevilen üretim 17 Haziran Perşembe tarihine kadar fiyatsız olarak kalacak. Bu tarihe kadar oyunu kütüphanenize eklediğiniz taktirde ise oyun büsbütün sizin olacak.

İlginizi Çekebilir

Üst Alt