Son Konu

İsmini bilmediğim birini nasıl bulabilirim

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar kısa kesmek istiyorum çünkü uzatırsam 4 sayfayı geçer Neyse hemen kaldığım otelde her günki gibi cumarteside bir ziyafet oluyor ve grup yaklaşık 15 karakter bir erkek grubu Erkeklerden birini fazla beğeniyorum fakat öyle böyle yok yani beğendiğim bir tipte değil ama fazla beğendim tabii yakışıklılığıda var yaptığı hareketler ve davranışlarıda fazla hoşuma gitti Ben salak olarak heyecana kapıldığım için gösterinin fotoğrafını çekme ayağına onun fotoğrafını çekmiyorum Daha Sonra gösteri bitiyor ve cümbür cemaat dağılıyor sırası gelmişken ona Hüsnü diyelim çünkü maalesef ki ismini bilmiyorum Ben Hüsnüyü görmeyi fazla istiyorum ve bu arada aniden karşıma çıkıyor Bu sefer diğer bir salaklık yapıp onunla bakıştıktan sonra derhal gidiyorum Sonradan arada oralarda görüyorum Hüsnüyü ve o gün bitiyor Bir dahada onu göremiyorum Biliyorum o gün fazla salaklık yapmışım ama ne yapacağımı bilmiyorum arkadaşlar Şu an aklımda bir us var o da oteldeki kişilere cumartesi gösteriyi izlediyseniz bana çektiğiniz fotoğrafları ve videoları atabilir misiniz diyeceğim Nolur bana bir yol gösterin onu nasıl bulacağım ne yapacağım? Kaç gündür aklımdan çıkmıyor ******** Ve aklımdan çıkmayacağını da biliyorum

Üst Alt