Son Konu

Her şey iyiyken konuşmayı kesti

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
internette takılırken twitterdan bir kız ile tanıştımHer şey kıza insanlar niçin bırakır?diye sormamla başladıSonra aramızda bir açık sözlülük oluştu yarı 10 yıldır arkadaş gibi konuşmaya başladıkNihayetinde ben Ankara'da idimO da Ankara'da imişBöyle 34 gün baştan başa konuştuk ve 4günün sonunda buluşma kararı alıp buluştukO gün çok güzeldiKızla sözde sevgili gibiydik oturduk kahve içtik fotoğraflar çekindik vsHer şey buraya dek iyiCuma günü buluşmamızın arkasından whatsapp'ten akşamki konuşmamız da çok güzeldiO gün akşam bana yarın dershanem var ondan sonra da azıcık arkadaşlarla gezeceğiz arada sana yazarım olur mu sonra akşam doya doya konuşuruzdediBen de tamam dedim

Ertesi gün bana hiç yazmadıBen de meraklandım lakin bir şey söylemedimHerhalde işi var dedimPazar günü de hiç yazmadıBen adamakıllı meraklandım ve aradımUlaşılamıyor dediMesajlar attım ne oldu bana ulaş falanSonra akşam arayınca açtı telefonu
Bir şey mi var Eda?
Hayır bir şey değil (sanki ölüyormuş gibi nefes alıp veriyordu)
Ne oldu gelmem lüzumlu yanına anlatır mısın?
Hayır gelme Teoman
Bana geri dönmedin böylece mesaj attım?
Kapatmam gerekli

Bir şey söylemedim ve kapattıBugün de bekledim değil dönmedi banaDefalarca aradım sabahlara dek bekledim yeniden tık yokCanıma tak etti

Başına ne geldiğini bilmiyorum ama bu yaptığın çok gurur kırıcıMerakta bırakılmayı sevmeyen sen(bana pek dedi) beni merakta bırakıyorsunGünlerdir kendimi yırttım ulaşabilmek için bir geri bile dönmedinKendine iyi bak daha artı yazmam

Bunu yazdım sms olarak gitti ve yeniden yanıt yok

Bu durum nedir?

Dipnot:Kızla konuşmaya başladığımız gün hoşlandığı bir çocuktan bahsetmişti banaPlatonik diyelimEğer onu seviyorsan söyle en azından ben de kendi yoluma giderim şuan flört ediyoruz dedimMerak etme söylerim dediÖyle birisi değilim dediSürekli evlilikten falan bahsetti belki arkadaş kalırız vs dediKonuşmaya başladıktan 23 gün sonra bana birçok şeyini anlattı(özel ailevi problemler falan)Bir de buluştuğumuz gün ben özel günlerimde fazla hasta oluyorum hastanede falan yatıyorum (sahiden yatmış resimleri falan var) o zamanlar çekebilecek misin beni?Demişti hani düşündüm acaba olabilir mi diye de hani tek kelime bile yazmaz mı insan

Üst Alt