Son Konu

Sertab Erener 17 yıl aradan sonra Eurovision'da yeniden birinci!

teknolojiuzmani

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
sertap_erener_17_yil_aradan_sonra_eurovisionda_yeniden_birinci_1590564359_0694.jpg

2003 yılında düzenlenen Eurovision yarışmasında birinci olan ve Türkiye'yi gururlandıran Sertab Erener bir kez daha aynı gururu yaşattı. Ünlü şarkıcı 17 yıl sonra yeniden birinci seçildi.

Eurovision resmi kanalında yapılan sosyal ortamda daha önce yarışmaya katılan şarkılar değerlendirildi. Sertab Erener'in 17 yıl önce Letonya’nın başkenti Riga’da seslendirdiği ‘Everyway That I Can’ şarkısı birinci geldi. Ünlü şarkıcı bu gururu sosyal medya hesabından paylaştı. Paylaşımın altına "Yeniden birinci çıkmak gurur verici. Hepinizi çok seviyorum. Teşekkür ederim!" notunu düştü. 

oMt6F_1590563584_5426.jpg

Erener'in o yıl seslendirdiği şarkı ise sosyal medyada TT oldu. Ünlü şarkıcı ise o güne ait duygularını şu sözlerle anlattı:

"İlk provada heyecandan elimiz ayağımız titredi. Kendimi hep ‘Bu bir konser’ diye rahatlatmaya çalıştım. Sıralamada aşağılara inmiştik çünkü...En son Belçika’nın verdiği puanla birinci olduk, sonrasını hatırlamıyorum. Her şey bitti, kulise döndük. Beni tüm dünya basını bekliyor, ben kulisi temizliyorum! Üzerime giyecek hiçbir şeyim yok, yanıma elbise almamışım. Kötü bir tane fermuarlı bir şey bulduk, onunla basın toplantısına gittim."

Üst Alt