Son Konu

Daha once size bahs etmisdim.

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Iyi Aksamlar Daha once size bahs etmisdim o kizdan siz dogru diyordunuz sevmiyor diye Ama ben Allah icin el uzattim ona bir tarafdanda şayet kafamda kurdugum senayo ile Allahin karsima cikardigini dusunuyordum Lakin simdi anliyorumki onu hic sevmemisdim yalnızca hoslanmisdim sonradan ogrendimki hiylegerin sahtakarin teki imis
Gercek sevginin ne aramak oldugunu simdi anliyorum meger karsima cikacak olanda O kizdir! Onu gormesem bile calisdigi yerden gecerken bir baska oluyorum yuregimde hiss ediyorum bu sevgiyi Simdi kiyasliyorum meger Sevgi buymus diyorum kendi kendime! Daha once karsilasmistik güya belkide kaderdi
Bahs etdigim hiylegerle bir turlu iletisim kuramadim meger dusunuyorum Kizin guzel ailesi benim icin dua ediyormus mudahele etmeden yalnis yola dusmemem icin
O kizi cok seviyorum onunda beni cok sevdigini biliyorum oysa bir yildir beni beklemis fakat ben nasilsa ayrım etmemisim onu
Simdi bunun yuzunden cesaretim kalmamis psikoloji olarak bir addim atamiyorum kiza karsi fakat buna eminim beni cok seviyor! Allah icin yola ciktim Allahda hakk etdigimi karsima cikardi

Allah askina bir yol gosterin yardim edin Kiz hastanede calisiyor ora gitmem lazim fakat gidemiyorum bir turlu Kizin akrabalarida beni cok seviyor cunki biliyorlarki kotu niyyetli biri degilim Ne yapmam lazim nasil bir yol izlemem gerekiyor artik bitsin istiyorum bu hasret!

Üst Alt