Son Konu

Kuruntular ve sonuçları

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar konuya söyle açmak istiyorum takriben 2 yıl önce beni fazlasıyla sarsan bi ayrılık yaşadım ve o kişiye dair herşeyi bitirdimYaklaşık 9 aydır birisi ile beraberim ve ona tam anlamıyla bağlandımOnun beni sevdiğinden eminim bunda hiç bir sorun değil ve gayet ciddi düşünüyoruzSoruna gelelim ama bazı davranışları olumsuz geldiği vakit cok kuruntu yapıyorum acaba birşey mi oldu benden uzaklaşıyor mu ayrılacakmıyız harika korkular yaşıyorumMümkün olduğunda ona kesin etmemeye çalışıyorum kesin ettiğim vakit sorunlar oluyor abarttığımı böylece birşey olmayacağını anlatmaya çalışıyor tabi bütün olarak hoşnutluk olmuyorum ve birazcık üsteliyorum olağanüstü bi ağız dalaşı içine giriyoruz fazlasıyla yıpranıyoruzEğer dertli bi dille konuşursam beni ikna etmeye çalışıyor cabalıyor lakin sonuç olarak yine iyice istedğim cümleleri kurmuyor ve haliyle kırıcı cümleler kullanıyorumBirde söyle birşey var yine böyle kötü olduğum zamanlarda ona gözü yaşlı olarak yaklaşmayı hiç sevmiyorum çünkü bi kız sevdiği erkeği hiç bi vakit gücsüz olarak bakmak istemez kendimi cok zayıf aciz hissediyorum her yerde bitap böyle yalvarırmıscasına gitme dercesine konuşuyorum istemsizce lakin böylede azıcık işin içine erkeklik giriyor güya sözümü geçiremiyorum derdimi anlatamıyorum onun dediklerine memnuniyet oluyorum gibiBiraz ters çıksam kavga ediyoruz azıcık ağlayan yaklaşşsam kendimi ipler onun elinde gibi hissediyorum buda zoruma gidiyorNe yapacağım hiç bilmiyorum bana asistan olun ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım

Üst Alt