Son Konu

Edis'in son imajı ünlü rap yıldızı Eminem'e benzetildi!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
edis_tukenmislik_sendromuna_mi_yakalandi_1574403013_4161.png

Geçtiğimiz aylarda radikal bir kararla hayatında büyük değişimler yapan Edis'ın son imajı dünyaca ünlü rap yıldızı Eminem'e benzetildi. Hatta bazı hayranları Edis olduğuna inanamadı.

Hakkında çıkan tükenmişlik sendromuna mı? girdi iddialarına yanıtlayan Edis, yaptığı imaj değişikliğiyle paylaşım yapmaya devam etti. Son yaptığı paylaşıma şaşıran hayranları Edis'in giderek Amerikalı rap yıldızı Eminem'e benzediğine yönelik yorumlarda bulundu.

7Oj4J_1574748718_8135.jpg

EDİS'TEN TÜKENMİŞLİK SENDROMUNA YANIT!

Kanal D ekranlarında yayınlanan magazin programı olan 2. Sayfa'da Edis'in tükenmişlik sendromuna girdiği iddia edildi. Bu nedenle hayatında büyük değişimler yapan Edis'in son günlerde yaptığı imaj değişikliği de destekleyici oldu.

HCUVv_1574403029_6358.jpg

Edis, 2019 yılının son ayında vereceği konsere 1 milyon lira vererek hem müzik tarzını hem de yaşamında büyük değişimler yapmaya karar verdi.

hScGk_1574403043_8098.jpg

Bu haberler sonrası genç popçu açıklama yaparak "Tükenmedim, aksine yenileniyorum. Her şeye veda edip beyaz bir sayfa açmak istiyorum. O nedenle konserimin adı 'An'a veda' olacak" diyerek 'tükenmişlik sendromuna yakalandığı" ortaya atılan iddiaları yalanladı.

Üst Alt