Son Konu

Kansere yakalanan oyuncu Arif Güloğlu'na Cem Yılmaz'dan destek mesajı!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
kansere_yakalanan_oyuncu_arif_gulogluna_cem_yilmazdan_destek_mesaji_1617116383_6111.jpg

Pandemi nedeniyle Eser Yenenler'in sunuculuğunu üstlendiği Çok Hoş Hareketler Bunlar 2 programında yer alan genç oyuncu Arif Güloğlu'ndan hayranlarını üzen bir haber geldi. Son bir kaç haftadır oyunlarda yer almayan genç ismin lenf kanseri olduğu açıklandı. Toplumsal medya hesaplarından bir çok hayranı genç oyuncuya dayanak bildirisi geldi. Bunlardan biri de Cem Yılmaz oldu.

Genç takımıyla Pazar akşamları ilgiyle izlenen tiyatro programı Çok Hoş Hareketler Bunlar 2'den üzen bir haber geldi. 24 yaşındaki oyuncu Arif Güloğlu'nun lenf kanserine yakalandığı öğrenildi. Cem Yılmaz'dan genç oyuncuya dayanak bildirisi geldi. 

Çok derecede sigara tüketen genç ismin sıkı bir tedaviye alındığı belirtildi. Ailesi bu haber üzerine genç oyuncuyu Ankara'ya götürdü.

KANSERE YAKALANAN OYUNCUDAN BİRİNCİ AÇIKLAMA!

Tedavi sürecinde olan oyuncudan da dün akşam birinci açıklama geldi. Güloğlu, 'Kısa müddet evvel konulan lenfoma teşhisi sonrası tedavime başlandı. Bu süreci, hekimlerim, ailem, dostlarım ve BKM Mutfak grubunun ilgi ve dayanağıyla süratle atlatacağıma inanıyorum. Sevgi dolu dileklerinize çok teşekkür ederim. En kısa müddette tekrar, sıhhatle buluşmak üzere.' tabirlerini kullandı.

CEM YILMAZ'DAN DAYANAK MESAJI!

Genç oyuncuya ünlü komedyen Cem Yılmaz'dan dayanak bildirisi geldi. Yılmaz, toplumsal medya hesabından "Sevgili kardeşim bu şiddetli macerada asla moralini bozma. En hoş formda sıhhatine kavuşmanı diliyorum. İnanarak çabanı vereceğini biliyorum. Şimdiden geçmiş olsun diyorum" notunu yazdı. 

ARİF GÜLOĞLU KİMDİR?

18 Eylül 1997 tarihinde Ankara'da doğan Arif Güloğlu, çocukluğundan beri tiyatro sahnelerinde yer alıyor. Ankara'dan İstanbul'a gelen oyuncu mesleğine, Yılmaz Erdoğan'ın kurduğu tiyatro grubunda devam ediyor.

Üst Alt