Son Konu

Kızın esiri oldum nasıl kurtulabilirim ?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar 65 aylık bir ilişkim var Kızı çok seviyorum, oda beni sevdiğini söylüyor Üniversite öğrencisiyim lakin kız arkadaşım 11sınıfa gidiyor Sübyancı falan demeyin kız okula geç başlamış Neyse işte herşey güzeldi hoşlantı falan fakat bu kız Justin Bieber hayranıydı Hani derler ya otada konar b*kada Kondu bizimkide bir yere işte Lanet ettim bu duruma lakin kızı fazla seviyordum o kadar böyle yok Başladık işte Derslerim fazla yoğun olmasına karşın nasıl bir alışkanlıksa üniversiteden eve gittiğim andan itibaren kızı bekliyorum, bütün gün onunla konuşmak istiyorum Konuşmak istediğim asıl meseleler var onunla Bunu ona söyleyince akşama falan erteliyor Ben daima onu bekliyorum tabiki Hiçbirşey yapmadan Akşam oluyor saat 1030 civarı uykusu geliyor yada uyuya kalıyor Ben onsuz kaldığım için ciddi manada uykusuzluk sorunu çekiyorum Bu durumdan nasıl kurtulabilirim ? Kız benim verdiğim değeri verse gam yemeyeceğim fakat yok benim gibi yok Kavga etsekte etmesekte uykusundan asla taviz vermeyen biri Ama ben konuşamadığımız birkaç tümce yüzünden bile uyuyamayan biriyim Bu şart okul hayatımı fena olarak etkiliyor Bu durumu nasıl aşabileceğimi düşünürken, kıza önemli anlamda böyle söylesem beni bundan böyle sevmiyorsun eskisi gibi cümleler kuracağını varsayım ediyorum O yüzden birde size danışmak istedim Lütfen bir yorumunuz bile benim için çok değerli teşekkürler

Herkese uğurlu geceler arkadaşlar Bir Takım gelişmeleri eklemek istiyorumEvet arkadaşlar bu benim son çırpınışımdı Son çırpınış kavramını ise izah etmek isterim Aramızı düzeltmeye çalıştım, sorunlarımı düzgünce anlattım Dümdüz sorunu anlatınca dinlemiyor, hıı falan diyip geçiştiriyor Bende başka olaylardan yola çıkarak aynı durumu anlatmaya çalışıyorum fakat bu seferde eskileri niye açıyorsun diye bana kızıyor ve suçlu yeniden ben oluyorum Bir türlü beni dinletemiyorum yani Daima ben hatalıyım ve suçluyum Neyse, yeniden pes etmedim İkimizin adına blog açtım, video hazırladım, şiir yazdım Blog ve videoyu gösterdiğimde ağlamaya başladı Mutlu olduğunu söylüyordu Videoyu her gün izliyor, kontrol ediyorum Bulunduğum yerde telefon pek iyi çekmiyor ve bazende çevredeki seslerden dolayı onun sesini duyamayınca anlamadım diyorum, öf pöf diyerek cümleyi tekrarlıyor yada değil birşey diyor Arkadaşım öf pöf demenin neresini sorun yapıyorsun diyeceksiniz belkide Sizde elinizde olmayan nedenler dolayısı ile duyamadığınızda, sevgiliniz size defalarca böylece tepki verse baydırır Kötü hissettiriyor yani sıkılmış gibi düşündürüyor böylece olmasa bile Whatsapp kullanmama kızıyor o açık olmadığı zaman Son görülmeden kontrol ediyor Eğer açık olmuşsam bütün günümü zehir ediyor, surat asıyor trip atıyor vb Kendisi ben yokken açık olduğunda beni beklediğini söylüyor yada telefonun ekranı açık kalmış diye geçiştiriyor Pek birşey olmaz biliyorum dediğimde ise yeniden surat asıyor günümü zehir ediyor Tartıştığımızda sadece bekler Suratını asar, öf pöf der ve mutlu değilim der Yani benim düzeltmemi ister kendisi hiçbirşey yapmaz Cilalı bendede hata olabilir ama ben durduk yere ağız dalaşı zaten açmıyorum, elbet bir ucu ona değiyor oysa açıyorum fakat bunu ona anlatamıyorum Kesintisiz Ben haklı olmadığım konuda konuşmamdiyerek susuyor Bir ara ben gece uyuyamazken, o mışıl mışıl uyurken 101 tane güzel ve uzun mesaj attım 35 saat mesajları yazmakla uğraştım Sonradan uyudum Sabahleyin uyandığımda ilk işim tepkisine bakmaktı O 101 mesaja verdiği yanıt Ne diyeceğimi bilemiyorum

Üst Alt