Son Konu

Bir sorunum var

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba Arkadaşlar daha önce bir konu açmıştım kısacası bir ilişkimiz yürümemişti fakat son 1 aydır baştan konuşmaya başladık zaten bir birimizi tanıyoruz bende 2 gün önce evlenme teklifi ettim yüz yüze düşüneceğim lafını işittikten sonra dün öğlene değin gayet uygun bir söylev yaşadık akşam ben sevdiğime mesaj attım bunu yazdım ''şuan evlilikten öte fazla manâlı meselelerim var,askerlik için tecil hakkım bitti bu ağustosta askere gideceğim o yüzden şimdilik her şeyi askıya alalım askerden döndüğümde sil bitmiş yapabiliriz,kafam askerde bu olayı kaldıracak halde olmayacağı için en mantıklısı bir süre ara vermek dedim'' kız zaten kafa olarak vaktiyle olumsuzdu bana attığı mesaj aynı şu şekilde '' yunus çok karar değiştiriyorsun,çok düşündüm evet diyecektim sana yarın sana ama görüyorum ancak ben kesinim ama sen hala kararsızsın diye mesaj attı''

bende bu baskı dönemde izaç olayını düşünmemem gerektiğin zaten ileride talih olursa düşünebiliriz dedim,oda konuyu kapatalım ve senin beni alman için bir 5 yıl daha geçmesi gerekli dedi

uzun yazdım kusura bakmayın,buradaki 5 sene acaba benim aralıksız fikir değiştirmem'den ötürü mü ?

yani evlilik ciddi bir mesele bir an söyledim ciddiye aldı ardından diyemezdim şaka yaptım yoksa ben böyle ciddi olacağını bilemezdim diye,düşündüm ve askerlikten önce bu olayın adamakıllı zararıma yaracağı için erteleyelim dedim sizce içten mu yapmışım ?

uzun oldu kusura bakmayın,kafamda deli sorular askerlikte yakın o yüzden yardımcı olursanız net bir şeyler söylerseniz ona göre yol haritamı çizeceğim

Üst Alt