Son Konu

Justin Sun “Altın Balina” Oldu

teknoloji

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
sun-1.jpg

NFT Glee ekibi, Bitcoin (BTC) 2021 konferansında benzersiz bir müzayede düzenledi. Türünü tek örneği olan Golden Whale Pass (Altın balina geçişi) sahibine NFT olarak belirtilmiş tüm Bitcoin konferans etkinliklerine ömür boyu erişim sağlayacak.

Justin Sun, Tüm Balinaların Balinası Oldu

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Justin Sun, bugüne kadarki en büyük NFT açık arttırmasında yer aldı. Sun, gelecekteki tüm Bitcoin konferanslarına ömür boyu erişimini garanti eden ve aynı zamanda birden fazla VIP avantajına erişim sağlayan “Golden Whale Pass” tokenı için 12.6 Bitcoin (460.000 dolar civarı) ödedi.

Bu arada, müzayedenin galibi bu NFT’yi Tron tabanlı dijital koleksiyonların amiral gemisi ekosistemi APENFT’e bağışlayacak:

“Golden Whale Pass gibi büyük ölçekli NFT kullanım örneklerini görmek heyecan verici ve bu mirasın bir parçası olmaktan heyecan duyuyorum. Bitcoin Konferansı ekibini ve NFT Glee ekibini tebrik ederim, bu NFT’yi APENFT projesine bağışlamayı planlıyorum ve geçiş hakkımı gelecekte iyi bir şekilde kullanmayı dört gözle bekliyorum.”

Bitcoin 2021 konferansı 50.000 katılımcı ile blockchain ve kripto para birimleri tarihindeki en büyük etkinliktir.

Üst Alt