Son Konu

Bitti be kardeşim

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlar, 305 günlük ilişkim bitti Hemde bu gece Kaldıramadım, ne yanlış yaptım bilmiyorum ama yediremedim Buraya dökülmek istedim, ne yapacağımı cidden bilmiyorum Üniversitedeyim, kız arkadaşım üniversite sınavına hazırlanıyor Takıldığı konular için kendi dersimi bırakıp onun dersine çalışıp ona anlatıyordum, özel günlerinde o uyuyana dek uyumuyor beraber sabahlıyordum Deli gibi sevdiğim kız ile konuşmaya ne değin can atsam bile sırf ders çalışsın diye günlük konuşmalarımız 7 mesajı geçmedi Ondan başkasını gözüm görmüyordu, peki ne mi oldu ? 4 gün önce kızın arkadaş canlısı hocası onu arayıp, bizim tanıdığımızz bir subay var seninle tanıtmak istiyoruz gibisinden konuşmuş Aradıktan 3 gün sonradan yani beni bıraktığı günün sabahı kızın dersanesinin önüne gelmiş biraz sohbet etmişler Hocası o subayı arayıp benim kızla konuşturmuş Akşama doğru kız bana bunu mesaj aracılığıyla söyledi, ben köpürdüm gönder Burada ben varım sen o subayla niye konuşuyorsun diye Kızın verdiği yanıt, sen var iken onunla konuşmamalıydım fazla özür dilerim oldu Bu dek mı dedim, özür dilerim yapmamalıydım kendime kızıyorum falan dedi Neyse, hala seni çok seviyorum ve hala son bir şansın var dedim Ya oğlanı arar istemiyorum dersin, yada o oğlanla devam edersin dedim Benim derdim erkek çocuk yok falan dedi Nedir dedim, annesi birkaç şey söylemiş Anlat bakayım dediğimde ise başladı Annesi beni biliyordu, kızın hocası annesinide arayıp söylemiş Annesi beni ve subayı kastederek önündeki engellerle zaman kaybetme sen okumana bak demiş Kızda bana gelip annemi dinlemeliyim üzgünüm dedi Annen çok doğru söylemiş, engellere tabiki takılmayacaksın ama ben engel değilim Üniversiteyi düşünmüyorken ben seni destekledim, derslerinde ben muavin oldum defalarca bir takviye görevide üstlendiğimi unutma dedim Beni tetiklediğin için minnettarım ama annemi dinlemeliyim diye tutturdu 305 günün bir anlamı yokmuş yani böylece mi dedim, yanıt vermedi Hazır sen çalıştın üniversiteyi kazandın Aileni mutlu ettin Peki hiç beni düşündün mü bu adam ne olur, bu dek umut verdim önemli düşündüğümü söyleyip aniden bıraktımdiye düşündün mü dedim (Önemli düşünüyorduk ve hayatımın umudu oydu diyebilirim o derece umutlandırdı Ailemin tamamı onu biliyordu) Üzgünüm böyle olmasını istemezdim ama annemi dinlemediğimde hayatım her zaman fena gidiyor dedi Bende ısrar etmedim Helallik istedi, bir abi kardeş olarak helal olsun fakat sevgili olarak seni katiyen affetmeyeceğim ve bu saatte ya da bundan sonradan geri dönüşü olmayacak dedim Anneni katiyen üzme falan dedikten daha sonra konuşmayı bitirdim ona ait herşeyi sildim, engelledim Lakin hala içim acıyor

Üst Alt