Son Konu

Honor 20 ve Honor 20 Pro için tanıtım videosu yayınlandı

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
honor-20-pro-PzPv_cover.jpg
honor-20-pro-PzPv_cover.jpg

Huawei'nin kardeş markası olan Honor, ağabeyi kadar savlı olmasa da amiral gemisi modellerini piyasaya sürüyor. Bu modellerden biri de önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek bir aktiflikle tanıtılacak. Honor 20 ve Honor 20 Pro cep telefonu modellerinin tanıtılacağı bu aktiflik 21 Mayıs 2019 tarihinde İngiltere'nin Londra kentinde düzenlenecek. Aktiflik öncesinde telefonların tanıtım medyası yayınlandı.

Honor 20 ve Honor 20 Pro için tanıtım görüntüsü

Honor'ın resmi YouTube hesabında paylaşılan görüntüde farklı lisanlarda Capture Wonder sözleri görülüyor. Bunun dışında telefonla ilgili farklı bir imaj bulunmuyor. Bu paylaşımdan anlaşıldığı üzere kamera konusunda argümanlı bir telefon geliyor.

Daha evvel sızan haberlere nazaran Honor 20 Pro modeli art yüzünde 4 modüllü bir kamera ile gelecek. 48 MP ana kameraya, 8 MP telefoto, 2 MP makro ve 16 MP geniş açı kamera eşlik edecek.

Honor 20 modelinde ise Pro'dan farklı olarak 48 MP ana, 20 MP ve 8 MP olmak üzere üçlü kamera modülü konum alacak. İşte Honor 20 ve Honor 20 Pro ailesini anlatan tanıtım medyası:

Üst Alt