Son Konu

Dizinden operasyon geçiren Ajda Pekkan sağlık durumunu açıkladı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
HKnym_1617605542_2865.jpg

Ünlü müzikçi Ajda Pekkan, dizlerinde kireçlenme zahmeti nedeniyle ameliyata alınmış ve bir müddetliğine istirahate çekilmişti. Ayağa kalkması yasaklanan Pekkan, sıhhat durumu hakkında açıklamada bulundu.

75 yaşındaki Muhteşem Star Ajda Pekkan, bugüne dek enerjik sahne performansı ve fit görünümüyle magazin gündemine geliyordu. Lakin dizlerindeki kireçlenme rahatsızlığından ötürü problemli günler yaşayan Pekkan, ağrıyla baş edemeyince ameliyatla bıçak altına yatmıştı.

Yatak istirahati ile ayağa kalkması yasaklanan Pekkan'ın Bodrum'daki konutunu kiraya verdiği için pişman olduğu da öne sürülüyordu. Ünlü sanatkardan sıhhat durumuyla alakalı açıklama geldi. Pekkan sıhhat durumunun uygun olduğunu belirterek şu sözleri kullandı:

'Sağ bacağımdan yaklaşık 6 yıl evvel Amerika’da operasyon geçirmiştim. Bu süreçte sol bacağıma çok yüklendiğim için eza yaşadım. Bir hafta evvel menisküs ameliyatı oldum. Çok düzgünüm ve bir hafta daha istirahat edip, albüm çalışmalarıma devam edeceğim.

Klip var, albüm çalışmalarım var. Bu sorunun bitmesi gerekiyordu bitti. Kurtuldum yaşasın! Sporuma, sahne çalışmalarıma çabucak başlayacağım. 14 Mayıs’ta Bodrum Günay’da sahne alacağım. Çok düzgünüm, sağlıklıyım. Bana dramatik bakmasınlar, ajitasyon yapmasınlar, zati sevmem.'

Üst Alt