Son Konu

Lütfiye Aktaş ve Şevki Aktaş Esra Erol'da önce buluştular sonra boşandılar!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
lutfiye_aktas_ve_sevki_aktas_esra_erolda_once_bulustular_sonra_bosandilar_1639471585_2172.jpg

Ekranların sevilen programı Esra Erol'da geçtiğimiz gün akıllara sakinlik veren bir olay yaşandı. 25 yıl evvel Şevki Aktaş ile nikah masasına oturan Lütfiye Aktaş, 25 yıl sonra birinci defa eşiyle bir ortaya geldi.

25 yıl evvel Şevki Aktaş ile evlenen ve evliliği 8 ay süren Lütfiye Aktaş, geçtiğimiz gün Esra Erol'da programına katılarak eşini bulmak istediğini söyledi. 25 yıl boyunca görmediği eşinden boşanmak isteyen Aktaş, kıssasıyla herkesi şaşırttı.

51 yıldır Almanya'da yaşayan Lütfiye Aktaş, 1995 yılında Türkiye'ye tatile geldiğinde Şevki Aktaş ile tanıştığını ve bir mühlet sonra evlenme kararı aldıklarını anlattı. Ancak 1996 yılında evlenen çiftin münasebeti sadece 8 ay sürdü.

25 yıldır eşini arayan Lütfiye Aktaş, "Kimliğinde bekardı. Sonradan öğrendim ölen kardeşinin eşi ile dini nikahlıymış. Biz evlendikten sonra bir bayan telefon etti ve sonra her şey ortaya çıktı" formunda konuştu.

Evlendikten sonra Şevki Aktaş ile Almanya'ya dönen Lütfiye Aktaş "Orada iş buldu. Aldığı parayı da be görmeden eşine gönderiyormuş. Bir an önce bulunsun boşanmak istiyorum." sözlerini kullandı.

Lütfiye Aktaş'ın bu istediği üzerine Esra Erol harekete geçti ve Lütfiye Hanım'ın 25 yıldır görmediği eşi Şevki Aktaş geçtiğimiz gün stüdyoya geldi. Şevki Bey'i gören Lütfiye Hanım eşinin çok değiştiğini söyleyerek büyük şaşkınlık yaşadı.

Şevki Beyefendi daha evvel 3 sefer boşanmak istediğini vurgulayarak "Boşanmak istedim, dilekçeler yerine ulaşmadı ya da yanlış yere müracaat yaptık" halinde konuştu.

Üst Alt