Son Konu

Ece Üner'in canlı yayında zor anları! Gözyaşlarını tutamadı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ece_unerin_canli_yayinda_zor_anlari_gozyaslarini_tutamadi_1637763763_8287.jpg

Ünlü sunucu Ece Üner programında acılı annenin feryadı karşısında gözyaşlarını tutamadı.

Hafta içi her gün Ece Üner’in sunumu ile ekranlara gelen ‘Ece Üner ile Susma’ programında, bir annenin feryadı yankılandı. Küçükçekmece’de sevgilisi Yağmur Önüt’ü av tüfeğiyle vurarak ‘bilinçli taksirle vefata neden olma’ hatasından 5 yıl 10 ay mahpus cezasına çarptırılan Hâkim Vardar’ın davasını Yargıtay, ‘olası kastla öldürme’ hatasından ceza verilmesi gerekçesiyle bozmuştu. Yargıtay’ın bozma kararının akabinde tekrar görülen davada mütalaa açıklandı.

Savcı, sanık Hâkim Vardar’ın 25 yıla kadar mahpusla cezalandırılmasını talep etmişti. Bugünkü duruşma da ise mahkeme heyeti sanık avukatına mütalaaya karşı savunma yapması için müddet vererek duruşmayı erteledi.

“NE VAKİT MUHTAÇLIK DUYSAM YAĞMUR YAĞAR”

Adliye çıkışı soluğu Ece Üner ile Susma programında alan acılı anne Sevgi Gülseren Önüt, Hükümran Vardar’ın tutuklanmamasına ve çıkan karara reaksiyon göstererek şu tabirleri kullandı:

“Ne vakit muhtaçlık duysam yağmur yağar. Bayram sabahları beklerim, yağmur yağsın diye. Sonra yağmadığı vakit da mazeret buldum. Yağmur toprağa düşüyor papatyalar açıyor, papatya da yağmurdur. Sonra papatyalara kelebek konuyor, kelebek de yağmur. Ben bu türlü bir dünyada yaşıyorum.

Üst Alt