Son Konu

Arzu Kaçmaz kocaya kaçan annesini bulmak için Esra Erol'a geldi! Yaşanan olay pes dedirtti

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
arzu_kacmaz_kocaya_kacan_annesini_bulmak_icin_esra_erola_geldi_yasanan_olay_pes_dedirtti_1640420553_3236.jpg

Daha evvel tekraren sefer öbür erkeklerle kaçan annesi Hafize Gülşen'i bulmak için Esra Erol'a katılan 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Dilek, anlattıklarıyla toplumsal medyanın gündemine oturdu. Annesiyle yüzleyen genç bayan ne kadar yalvarsa da annesi onu dinlemedi.

Her hafta birbirinden farklı öykülerin işlendiği Esra Erol programında geçtiğimiz günlerde yaşanan bir olay herkesi şoke etti. Daha evvel tekraren öbür erkeklerle kaçan annesi Hafize Gülşen'i bulmak için Esra Erol'a katılan 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Dilek, anlattıklarıyla seyircileri ekran başına kilitledi. 

"SİZİN ÜZERE ÇOCUKLARIM YOK!"

İmtihan haftasında annesini bulmak için Esra Erol'dan yardım istemeye gelen 20 yaşındaki Dilek, annesinin 3 çocuğunu bırakıp 9 Aralık günü Berk isimli birine kaçtığını ve bu kişinin de annesiyle parası için evleneceğini ileri sürdü. Annesinin daima öbür erkeklere kaçarak geri döndüğünü söz eden genç kız, sonraki gün canlı yayında annesi Hafize Hanım'ın "Beni Türkiye'ye rezil ettiniz. Sizin üzere çocuklarım yok." bildirisi attığını söyledi.

Yaşanan olayların akabinde canlı yayına bağlanan anne Hafize Gülşen, İzmir'de internette tanıştığı Hasan isimli şahsın yanında olduğunu belirtti. Evleneceği kişinin yanında olduğunu söyleyen sorumsuz anne, kaçtığı şahısla canlı yayına imajlı bağlandı.

Çaresiz kalan Dilek, annesine bu yaptığının düşüncesizlik olduğunu söyleyerek "Sen beni buraya çıkmak zorunda bıraktın. Sen bize sormadık ki... Sen evliliğini yaparken evvel çocuklarına soracaksın. Ben bir karar aldım siz ne düşünürsünüz diye. Bak yeniden birinin yanında aldın soluğu. Anne peşini bıraktığımızda birinin yanına gidiyorsun. Sen yapamazsın, senin kararın olamaz bu." dedi.

"GÖRÜRSÜN ANNENLE EVLENECEĞİM"

Hafize'yle evlenmek istediğini söyleyen Hasan, Arzu'ya sesini yükselterek "Sen burada bir yanılgı yaptın ve insanlara yargısız infaz yaptın. Ben ne yaptıysam, eşimi sevdiğim için yaptım. Ben sonuna kadar, mezara kadar, ben eşimle birlikte olacağım. Görürsün, annenle evleneceğim." diyerek izleyenleri şoke etti.

Anne ise çocuklarının iş kazasından kendisine gelecek paranın peşinde olduğunu argüman ederek "İş kazasında parmaklarım kopunca çocuklarım oradan gelen paranın peşine düştü." halinde açıklamalarda bulundu.

Karşılıklı tartışmanın akabinde Hafize, stüdyoya gelerek kızı ile görüşmek istemediğini fakat palavralardan ötürü geldiğini belirtti. İstek gözyaşları içerisinde annesine gitme diye yalvarsa da annesi Hasan'ın elini tutup gitti. Ayrıyeten annesinin evlenmeyi düşündüğü Hasan, "Nikah kıyarsak, kızlarına kapım kapalı" diyerek ekran başındaki izleyicileri çılgına çevirdi.

Üst Alt