Son Konu

Sevdiğimle aram bozuldu. Nerede hata yaptım?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ben bir kızın 5ay peşinden koştum Kızın sevdiği biri vardı Kız 5 ay sonradan Ondan umudu kesti ve diğer biriyle çıkıcam ondan nefret ediyorum bundan böyle dedi Kız 12 ay önce bana sana aşık olmayı fazla isterdim fakat olmuyor işte vs şeyler diyordu Seninle çıksam mı bilemiyorum filan diyordu Sözde çıkıyor gibi konuşuyorduk onunla eskiden Çok iltifat ettim çok iyi davrandım O da beni seviyor gibiydi Beni okulda görünce utanıyor kızarıyordu, yanımda konuşamıyordu Emin çıkıcaz onunla denilecek gibiydi

Dün ona Sevgilim olmanı fazla istiyorum dedim ve o ben bilemiyorum dedi ve Sevgili olamasakta kızma bana sakın dedi Ben seni yeterince bekledim bundan böyle yoruldum dedim Bekleme o vakit Bekleme dedi Beklerim seviyorum seni dedim Ve Bana benden bişey bekleme artık dedi ve sinirlendi bana konuşmuyorum seninle dedi

Ne yapsam bilemedim Nerde hata yaptım bilmiyorum acaba fazla mu havaya girdi kız Onu seviyorum diye Beni koşsun enayi gibi mi görüyor bilmiyorum Konuşmuyoruz şuan Bir süreliğine umursamazdan gelcem yüzüne bile bakmıcam Birazcık burnu sürtsün Kaçan kovalanır Fazla kovaladım hemen çekildim kovalamıyorum

Dürüst mu yapıyorum, Sizce derhal ne yapmalıyım?

Üst Alt