Yeni Doğan Bebek için tebrik Mesajları

• Konbuyu başlatan yaprak0135
  • Başlangıç tarihi
yaprak0135

yaprak0135

Webmaster
Yönetici
Site Kurucusu
Yetkili
Yeni Doğan Bebek için tebrik Mesajları yeni doğan bebek mesajları bebek tebrik mesajları anma yeni dogan mesajlari Yeni Doğan Bebek için tebrik Mesajları,Yeni Doğan Bebek Kutlama mesajları,Yeni Doğan Bebeğe Kutlama Mesaj 1549102269 1549102269 yenidoganbebekicintebrikmesajlari5c556cc2437b7gifyenidoganbebekicintebrikmesajlari5c556cc2437b7gif yenidoganbebekicintebrikmesajlari5c556cc2437b7gif Bir yakınınızın yeni doğmuş bebeği varsa ona telefonunuzdan yada sözlü olarak çok güzel mesajlar gönderebilirsiniz melekler İşte onlardan bağzıları Allah, analı babalı büyütsün Bebeğimize hoşgeldin diyor, sağlık durumu ve mutluluk diliyoruz Bebeğimize hoşgeldin diyoruz Bebeğinizle beraber sağlık ve sevinç dolu yıllar dileriz Yeni dünyalıya merhaba Yeni anne ve babaya mutluluklar dileriz Ufak bebeğin yanaklarından ileriki günlerde öpebilmek dileğiyle Kendine ve ufaklığa iyi bak Fazla heyecanlıyım, ilk kez hala oluyorumyenidoganbebekicintebrikmesajlari5c556cc2481e4alt )) Süper Baba fazla yaşa Süper anne en hoş bebek senin bebeğin Amca oldum fazla mutluyum size teşekkür ediyorum Tebrikler, yeni doğan bebeğe altın alıp geliyorummm Aramıza hoşgeldin miniğim Allah analı babalı büyütsün Yeni doğan bebeğinizi tebrik eder hepinize sağlık durumu ve mutluluk dilerim Seni ne zamandır bekliyorduk aramıza hoşgeldin bebek Aramıza hoşgeldin bebeğim Dünyaya merhaba de bebek Mutlu huzurlu sağlıklı bir gelecek dileklerimizle, bebeğinizi ve anne babayı kutluyoruz Oley dayı oldum harikasın kardeşim, süpersin enişte