Son Konu

Deneyimli Analist: Bu 4 Altcoin’den Alacağım! Sert Ralliler Olacak

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
businessman-protecting-growth-investment-progress-success-scaled.jpg

Popüler kripto trader’ı ve analisti Ben Armstrong, Pazar günü piyasanın geri çekilmesinin ardından Dogecoin ve diğer üç altcoin projesine yatırım yapmayı planlıyor. Ayrıca analist, bu altcoin’lerde sert ralliler olmasını bekliyor.

Ben Armstrong: VeChain, Binance Coin ve Dogecoin’den satın alacağım! Sert yükselecekler…

Yeni bir YouTube videosunda usta analist Ben Armstrong, 828.000 abonesine, Bitcoin’den şimdilik vazgeçtiğini söylüyor. Analist, kısa sürede BTC’nin kesinlikle büyük bir artış kaydettiğini belirtiyor. Analist, kurumsal Blockchain platformu VeChain (VET) ve muhtemelen Dogecoin (DOGE)’den satın almayı planladığını söylüyor. Ayrıca analist, Binance Coin (BNB) satın almak da istiyor. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Binance Coin ekleyeceğim çünkü son zamanlarda kesinlikle büyük ölçüde yükseliyor ve şimdi büyük bir geri çekilme yaşanıyor. Çok büyük değil. Az önce sahip olduğumuz dip için bağlam dışında değil. Ancak büyük bir ivme gösterdi, bu yüzden şimdi düştüğüne göre, Binance Coin ve Ethereum gibi kripto paraların gerçekten, gerçekten, gerçekten sert rallileri olmasını bekleyebilirsiniz.
bitcoin-fulfilling-paypal-mission.jpg
Ben Armstrong: Bu altcoin projesine de yatırım yapmayı planlıyorum!

Ayrıca Ben Armstrong, Ethereum rakibi Polkadot’a (DOT) 200.000 ila 300.000 ABD doları arasında yatırım yapmayı planlıyor. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Polkadot’un son zamanlarda Binance Coin, Ethereum ve Dogecoin’e kıyasla süper bir performans göstermeyen bir altcoin olduğunu biliyorsunuz. Ama kısa süre önce büyük ölçüde azaldı. Yüzde bazında diğer birçok kripto paradan çok daha düşük.

Usta analist, son çöküşte kaybeden yatırımcılara tavsiyelerde bulundu

Ben Armstrong Pazar günkü geri çekilme sırasında çok para kaybedenler için de bazı tavsiyelerde bulundu. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Çoğunuzun acı çektiğini biliyorum. Hafta sonu pek çok insanın mahvolduğunu biliyorum, ama çocuklar, sadece öğrenmelisiniz: Bu kayıpları durdurun, aşırı kaldıraçlar ile bu piyasalarda uyuyamazsınız. Demek istediğim, bazen çok büyük hamleler yapacaklar ve hatırlayacaklar, her zaman size söylediğim gibi, büyük bir çöplük sizi tasfiye edecekse, her zaman sonunda olacak. Bu nedenle, yol boyunca kâr elde etmeniz önemli.

Üst Alt