Son Konu

Netflix'in Rivialı Geralt'ı, Total War Oyunlarını Seviyormuş

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Netflix'in merakla beklenen Witcher adaptasyonu yıl ahir bizlerle olacak. Haliyle yapımcı ekip serinin reklam kampanyalarına başlamış durumda. Bu kapsamda İspanyol mecmua Hobby Consolas'a konuşan serinin Rivialı Geralt'ı Henry Cavill, kendisi ve Witcher hakkında değerli açıklamalarda bulunmuş.

Boş devirlerinde oyun oynamayı ya da kitap okumayı sevdiğini belirten Cavill, seriyi bir "iş" üzere görmediğinin altını çizmiş. Cavill, Witcher serisini okuduğunu belirterek serideki karakterin yöneliminden şu formda bahsetmiş: "Benim Geralt versiyonum kitaplara bağlı kalacak. Birebir halde oyun ile de kontaklı olacak ve ben de oyunun bir hayranı sayılırım. Ama kısaca Geralt'ın temelinde gezgin bir şövalye olduğunu söyleyebilirim. Dışında ise içinde bulunduğu yerküre ve görüşleri yüzünden kabuk bağlayan bir adam var."

"İlk bakışta çok sert görünse de içine baktığınızda durum değişiyor. Bence karakteri enteresan yapan şey de bu... İçten içe bir şövalye, bir halk kahramanı olsa da dışarıdan çok farklı görünüyor."

Durum bu türlü olunca Cavill'e sevdiği oyunlar da sorulmuş. Ünlü oyuncu bu soruya da değişik bir yanıt vermiş: "The Witcher 3. Gelgelelim Total War oyunlarını da seviyorum. Ne devir birine başlasam, oyun bitene kadar duramıyorum. Anlamadığım bir formda savaş stratejilerinin tabiatı çok hoşuma gidiyor. Hem biliyorsunuz, bir imparatorluk kurmak da epeyce sefalı."

"Sık sık oynayamıyor olsam da başına oturduğumda bitirmeden kalkamıyorum. Tabi bu da her seferinde yeni bir tecrübe hissi yaratıyor. Total War oyunları bu sebeple favorilerim arasında. İstediğim noktada oynayıp bitirip tekrar başlayabiliyorum. Ve her seferinde yeni bir oyun deneyimliyormuş üzere hissediyorum."

Kim bilir tahminen Cavill'i ileride bir Total War sinemasında de görürüz.

Üst Alt