Son Konu

Adsense en çok kazandıran kelimeler

adanali

Yeni Üye
Tepkime
0
Web
bilgilihocam.com
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Bu gün Kazanç ve Adsense konusu olan Adsense en çok kazandıran kelimeler hangileri sizlere onu anlatacağım. Bu günkü yazımızda Adsense için hangi kelimeleri kullanarak daha fazla kazanç yapabiliriz onu araştırdım ve yazdım. Bunu da sizlerle paylaşacağım. Adsense özgünlüğü ve kaliteli yazıları sevdiği gibi bu yazıların içerisinde geçen kelimeleri de çok sevmektedir. Bu yüzden de sitenin genel konusu ve yazı içerisinde geçen kelimelerin kazanç planına ve tıklama kalitesindeki kazanç değerlerine çok faydası vardır.

Adsense En Çok Kazandıran Kelimeler
Adsense çöp sitelerden temizlenmiş bir sitenin kazancı arttığı bunun yanında para kazancının fazla olduğu blog konuları vardır. Şimdi de sizlere Adsense en çok kazandıran kelimeleri anlatacağım. Bu saydığım üç başlık da kazanç arttırmak için gerekli olan yöntemlerdir.

Öneri Yazı: Adsense Onay Alma Taktikleri

Adsense blog konusuna önem verdiği gibi bu site içerisindeki yazıların içeriğinde ki kelimelere de dikkat etmektedir. Adsense sitenizde yazılan yazının içerisindeki kelimelere çok dikkat etmektedir. Bu yazının içinde geçen bir kelime size bir farklı reklam daha demektir. O yüzden Adsense için yazı içerisindeki kelimelerimizi iyi seçmeliyiz. Ender ve kaliteli kelimeler seçmeliyiz. Yani halk arasında tribüne oynamak denir. Biz Adsense için konumuz dışında da biraz tribüne oynamamız gerekiyor. Bunu yapmak için de blog konunuz ne olursa olsun bir kaç ayrı yazı yazmanız yeterlidir.

Gelelim bunu nasıl yapacağımıza. Arkadaşlar öncelikle sizlere Bu kazanca etki edecek olan kelimeleri belirlemeye. Bu kelimeleri ben araştırmalarım sonucu analizini de yaptım. Fayda sağlayan bunların sık kullanıldığı sitelerin kazançları iyi derecede artmış yani onaylı bir yöntemdir.

Google Adsense en çok kazandıran kelimeler hangileri?
Muhafazakar otel
Evden eve nakliyat
Nakliye taşımacılığı
Şehirler arası taşıma
Uzun yol nakliyat
Nakliye ihtiyacınıza çözümler
Tır ile nakliyat
Evden eve uzun yol nakliyat
Evden eve taşımacılık
İslami otel
Oteller
Diş beyazlatma
Forexle para kazanma
Forex ten kazanç sağlama
Laptop almak
Laptop fiyatları
Pc fiyatları
Telefon fiyatları
Araba fiyatları
Sahibinden satılık araba
Kredi ve kredi kartları
Borç ödeme
Kredi sorgulama
Findex raporu
Altın ve döviz fiyatları
Forex, Finans ve borsa
Sigorta ce sigortacı
Estetik ve benzeri kelimeler (burun estetiği, silikon estetiği)
Sağlıklı yaşam ve şifalı bitkiler
Oyun ve oyun indirme
Tatil ve tatil köyleri
Saç ekimi ve kellik
Cinsel sorunlar, kısırlık ve tüp bebek
Estetik cerrahi
Plastik cerrah
Şifalı bitkiler ve ilaçlar
Kuaför ve epilasyon
Web Hosting
Saç bakımı
Yağlı saçlar
Doğal ürünler
Rent A Car (araç kiralama)
Ev alma (morgage)
İngilizce kursu
Amerika da yaşama fırsatı
Yurt dışına uçuş
Ünlü saat ve Parfüm markaları
Teknoloji ve akıllı telefonlar

Arkadaşlar yukarıdaki saydıklarım adsense için tribüne oynayacağınız kelimelerdir. Türkçe bir blog yazıyorsanız zaten haksızlığın en büyüğüne uğruyorsunuz demektir. Zaten bu haksızlığın içerisinde biraz da kendi çabamızla iyi bir kazanç elde etmemiz gerekiyor. İngilizce ve Almanca sitelerin kazançlarına nazaran bir hayli düşük kazanç planımız var. Bizde anca bu şekilde tribüne oynayarak kazancımızı artırmalıyız. Bunları sitemizde yazımızda geçirerek gelirimizi artırabiliriz. Türkçe bloglar kazanç bakımından ve tık başı getiri bakımından diğer dillere göre az kazanca sahiptir. Bu yüzden de bizler bunu bu şekilde fırsatla değerlendirmeliyiz. Siz de yukarıda saydığım kelimeleri en az yazı içerisinde bir kez iyi olsun diye iki kez kesin olsun diye 3 kez anahtar kelime olarak geçirmeyi unutmayınız.

Tavsiyeler ve Kelime Tekrarları
Arkadaşlar bende bu kelimeleri yazımın içerisinde kullanmaya başladım. Bir bir anahtar kelime olarak kullanıyorum. Yazılarımın konusunu bazen buradaki kelimelere göre seçiyorum. Adsense kazanç artışını sağlamak için. Sizde daha fazla zaman kaybetmeden Adsense den daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz. Onun için de yazmış olduğum bu kelimeleri yazınızda kullanırsanız buna göre reklam çıkacak.

Tıklanan o reklamların kazançları ortalama olarak iyi değer sahip olduğu için sizin tık başı para kazanma durumunuz artacaktır. Adsense Tık Başı Ne Kadar Veriyor. Adlı yazıma da bakmayı unutmayın. Bu tıklar dan bazen fazla kazanç alabilirsiniz. Bir örnek vererek de ben bu günlü yazımı sonlandıracağım. Konusunu bulamadığım bir reklam tıklamam bana tam olarak Tık başı 3 TL kazanç Sağladı. Yani bunu sitemdeki yazıların içerisindeki kullandığım Adsense ve Çöp siteleri kaldırmaya devam ettiğime borçluyum. Sizde sitenizdeki kazancı artırmak istiyorsanız anahtar kelime blog konusu ve çöp sitelere dikkat edin. Adsense kazancınız artacaktır. Adsense PİN Kodum Neden Gelmiyor?

Adsense En Çok Kazandıran Kelimeler
Evden eve nakliyat
Nakliye taşımacılığı
Şehirler arası taşıma
Uzun yol nakliyat
Nakliye ihtiyacınıza çözümler
Tır ile nakliyat
Evden eve uzun yol nakliyat
Evden eve taşımacılık
Yağlı saçlar
Yurt dışına uçuş
Ünlü saat ve Parfüm markaları
Teknoloji ve akıllı telefonlar
Doğal ürünler
Rent A Car (araç kiralama)
Ev alma (morgage)
İngilizce kursu
Amerika da yaşama fırsat
Tatil ve tatil köyleri
Saç ekimi ve kellik
Cinsel sorunlar, kısırlık ve tüp bebek
Estetik cerrahi
Plastik cerrah
Şifalı bitkiler ve ilaçlar
Kuaför ve epilasyon
Web Hosting
Saç bakımı
Muhafazakar otel
İslami otel
Oteller
Kredi ve kredi kartları
Döviz ve altın fiyatları
Findex raporu
Kredi sorgulama
Borç ödeme
Forex, Finans ve borsa
Sigorta ce sigortacı
Estetik ve benzeri kelimeler (burun estetiğ, slikon estetiği)
Sağlıklı yaşam ve şifalı bitkiler
Oyun, oyun indirme ve Oyun hileleri

Üst Alt