Son Konu

Muhalefetin Sert Tepki Gösterdiği 'Aşılandım' Videosu Yayından Kaldırıldı!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-0a1a9e6fb8a99264535b7e44305c5b380821e2d8.jpg

Kültür ve Turizm Bakanlığı’na ilişkin "Go Türkiye" platformunun Twitter'da paylaştığı reklam muhalefetin reaksiyonunu çekti. Reklam kısa bir müddet sonra paylaşıldığı hesaptan kaldırıldı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın ‘Go Türkiye’ isimli seyahat rehberi platformu yabancı turistler için hazırladığı bir reklamı paylaştı. 

Reklamda turizm çalışanlarının İngilizce “Aşılandım”  yazan maskeler taktığı görüldü.

UYGUN Parti: Yazıklar olsun

Twitter hesabından reklama ilişkin imajlar paylaşan YETERLİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener "Pandemide yalnızca zahmet ve zorluk çektirdiğiniz bu aziz millete, artık de utanmadan bunu yaptınız. Yazıklar olsun." dedi.

CHP: Bu nasıl bir rezilliktir?

Reklamı Twitter hesabından paylaşan CHP Sözcüsü Faik Öztrak da, “Turistin göreceği herkesi aşılayacağız’ diyerek milletle alay etmeniz yetmedi; artık ‘aşılandım’ maskeleriyle milleti etiketlemeye mi sıra geldi” diyerek, “Bu nasıl bir rezilliktir?” dedi.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, kısa bir mühlet evvel “Turistin görebileceği herkesi mayıs sonuna kadar aşılayacağız” sözünü kullanmış ve gündem olmuştu.

Toplumsal medyada gündem olan görüntü @GoTurkiye hesabından silindi.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Üst Alt