Son Konu

İlişkide neler affedilir

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Bergüzar Korel

Bilemiyorum

Tamamıyla ahenkli ve her şeyin mükemmel yaşandığı bir ilişkide böyle bir koşul yaşanırsa affedilir mi bilemiyorum Lakin ilişkide eksiklikler varsa, ortak itina ve ilişkiye dair çabalar azalmışsa, yaşanılan şeyin yargılanması ne kadar
içten tartışılabilir

Yonca Evcimik

Affedenleri yargılamam

Benim mizacıma karakterime uygun bir tutum sekli değil Ne bunu yaparım ne de kendime yapılmasını isterim Fakat bu nesil şeyler başına gelen ve affedenleri şüphesiz yargılamam

Ceyda Düvenci

Duruma kadar değişir

Duruma tarafından değişir İlişki bazında hiçbir süre koskocoman konuşmamak gerekiyor Biraz da bir adamı ne dek seveceğine, onun için nelere katlanabileceğine emrindeki diye düşünüyorum Bir ilişki vardır, tek gecelik kaçamak sizi üzmez ve ilişkiyi bitirmenize asistan olur Çünkü artık ilişki yürümüyordur Diğer bir ilişkide ise tek gecelik kaçamak sizin tüm yanlışlarınızı yüzünüze vurur Her şeyden önemlisi, adamın sizi ne değin sevdiğine, ne değin mücadele ettiğine bağlıdır

Yeliz

Affedersen bir daha yapar

Affedilmez çünkü bir defa yapan yeniden yapar Alışmış kudurmuştan beterdir Erkekleri, böyle bir şeyde affetmek bir kadın için en kötüsüdür Buradan duyurulur

Ece Gürsel

Asla affetmem

İhanetin tek geceliği iki geceliği olmaz İhanet ihanettir Affedilmesi mümkün değildir Affedersen yeniden yapar, o ilişki de ilişki olmaktan çıkar

Leyla Bilginel

O noktaya gelmez

Ben zaten o noktaya varan bir adamla ne evlenirim, ne de beraberliğim olur Aldanma noktasına geldiğinde ben onun hayatında olmam Bir gecelik bir şey yapma noktasına gelmesi benim elimde olan bir şeydir Eğer ben ipleri bırakmışsam zaten adam o noktaya gelmiştir, benim içinde kayda değer değildir

Beste Bolluk

O affederse ben de affederim

O beni affederse ben de onu affederim Böyle durumlarda büyük konuşmamak gerekli Sebeplerinin araştırılması, eğer mümkünse çözüme kavuşturulması, mümkün değilse de veda edilmesi gerekli

Melisa Sözen

Olmaz

Aşk her şeyi affetmez Benim aşkla ilgili felsefem budur

Dolunay Soysert

Bir Defa sihir bozulmuştur

muhalif bilmese bile, yapan kişi de bunu kusur olduğunu kabul etse bile büyü bozulmuştur Hiçbir şey eskisi gibi olmaz

Affedilebilir hatalar
Minik yalanlar: Henüz tanışma evresinde sizin ilginizi çekebilmek için söylediği yalanları affedebilirsiniz ya da ilişkiniz sırasında sizi üzmemek için başvurduğu zararsız yalanlar da affedilebilir
Öfke anındaki tepkiler: Bir Takım ahali öfkelendiklerinde ağızlarından çıkanı kulakları duymaz Bu bir karakter özelliğidir ve basit kolay değişemez Onurunuzu zedelemeyecek şekilde söylenmiş sözler affedilebilir
Randevuya gelmemek ya da gecikmek: Elinde olmayan bir sebepten nedeniyle (rahatsızlık, trafik vb) randevusuna geciken veya gelmeyen sevgilinizi affedebilirsiniz
Özel günleri hatırlamamak: Özellikle erkeklerde görülen bir şart Eğer özel günlerinizi unutmayı alışkanlık haline getirmiyorsa, onu affetmenizde sakınca değil Fakat bir daha unutmaması konusunda mutlaka uyarıda bulunun
Yeterince vakit ayırmamak: zaman zaman insan kendi dışındaki sebeplerden dolayı ilişkisine süre ayıramayabilir Bunu sorun etmemek gerekiyor Fakat siz daima son sırada kalıyorsanız uyarı etmelisiniz
Sorumsuzca faydalanmak: İlişkilerde her iki tarafın da benzer sorumluluk bilincine sahip olması o kadar muhtemel yok Bu yüzden bir taraf, diğerinin açığını kapayacak Size hasar vermediği sürece güvenilmez davranışlar affedilebilr
Aileye, arkadaşlara düşkünlük: Bu da aşırıya kaçmamak koşuluyla affedilebilecek bir olay
Minik ayrılıklar: Tartışmalar bazen beğenilmeyen sonuçlar doğurabilir Bir taraf diğerine o kadar hissetmese de “Bitti artık diyebilir Pireye kızıp yorgan yakmayın Birkaç günlük ayrılık sizi kendinize getirecektir
Kaçamak bakışlar: ara sıra sevgilinizi başkalarına bakarken yakalayabilirsiniz Bu sizi sevmediği anlamına gelmez
Meraklar ve hobiler: Her insanın yapmaktan zevk aldığı hobileri vardır Hobisine süre harcıyor diye sevgilinizi terk etmeye kalkmayın
Affedilmeyecek hatalar
Baskı: Size bir fiske bile vuranı asla lakin asla affetmeyin Affederseniz belirlenmiş olun aynı şeyi, keza de bu kez daha şiddetlisini yapacaktır
Aldatmak: İşte affedilmeyecek bir kusur daha Aldatmışsa, size aşkı eskisi kadar zinde değil demektir Affetseniz bile kesin olun bir kere daha aldatılacaksınız Aldatana elbette bir kısmet daha vermeyin
Büyük yalanlar: Hayatınızı etkileyebilecek yalanlardan sözediyorum Örneğin evli olduğu halde “Evli değilim demesi gibi Bu nesil bir yalanı yakaladığınızda onu hemen postalayın
Umursamazlık: Yanınızda yokmuşsunuz gibi davranıyorsa, sizinle ilgili hiçbir şeyle ilgilenmiyorsa ondan uzakta durun
Cimrilik: İşte kötü bir özellik daha Paraya pinti olan aşkına da cimridir Sizinle ilk tanıştığında para saçan sevgiliniz bundan böyle pek değilse, “allah ’a ısmarladık demenin zamanı gelmiştir
Aşağılamak: Sizi herkesin önünde minik düşürüyorsa, onurunuzu kıracak hareketlerde bulunuyorsa, sakın affetmeyin Affederseniz, söylediği her şeyi kabullenmiş olursunuz
Saygısızlık: Bir ilişkide sevgi kadar saygı da önemlidir Kişiliğinize saygı göstermeyen insanla sakın lakin sakın birlikte olmayın
Değiştirmeye amaçlamak: Sizi ya olduğunuz gibi kabul etmeli ya da bu işe hiç başlamamalı Başladıktan sonradan değiştirmeye çalışıyorsa, affedilmeyecek bir hata yapmış demektir
Kabalık: Hiç kimsenin bir başkasına barbar davranmaya hakkı yoktur Kabalığı alışkanlık haline getirmiş kişiyi düzeltemezsiniz Hemen ayrılın
Alkol ve uyuşturucu: İlişki başladıktan sonra sevgilinizini içki ya da uyuşturucu bağımlısı olduğunu ayrım etmişseniz bir an önce onu terk edin *

Üst Alt