Son Konu

Serdar Ortaç'dan skandal açıklama: Chloe evime haciz koydurdu

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
serdar_ortacdan_skandal_aciklama_chloe_evime_haciz_koydurdu_1638774593_9032.jpg

Serdar Ortaç, Maslak'ta bir yerde sahne aldıktan sonra magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı.

Serdar Ortaç, Maslak'ta bir yerde sahne aldı. Kendisini dinlemeye gelenleri mest eden Ortaç, performansından sonra  basın mensuplarını kulisinde ağırlayarak hem yaşadığı maddi zorluklar, hem de eski eşi Chloe Loughnan hakkında bomba açıklamalarda bulundu. Eski eşi Chloe Loughnan'ın konutuna icara gönderdiğini ve bu duruma çok içerlediğini lisana getirerek başladığı röportajında olay yaratacak açıklamalar yapan Ortaç, "2021 benim için berbat geçti, 2020 ve 2021 artık bitsin" formunda konuştu.

"Virüs büsbütün hayatımızdan çıksın" diyen Ortaç, kelamlarına şöyle devam etti:

Yeni yıla Kıbrıs'ta girecektik ancak sanırım biraz fazla para istedik. Fiyatımız karşı tarafa biraz fazla geldi ve daha hesaplı bir gece yapmaya karar verdiler. Bizde bunun yerine Batum'a gideceğiz. 25 yıl evvel Avustralya'da iki büyük konser vermiştim. O tarihten sonra birinci sefer yeni yıla yurt dışında gireceğim.

Eski eşi Loughnan hakkında çarpıcı tabirler kullanan popçu, "Gelişmeleri basından takip ediyorum. Geldi ancak hiç görüşmedik. Konuta hiç gelmedi. Diyaloğumuz yok. Meskenime haciz koydu daha ne diyeyim. O mevzuda da az bir yolumuz kaldı. Kapatıyoruz inşallah" dedi. 

EŞŞEK ÜZERE ÇALIŞIYORUM

Kelam konusu paylaşımlara hayli içerlediği dikkatlerden kaçmayan müzikçi, "Bana gelene kadar 50 bin kişi var. Serdar'ın borçları affedildi diyorlar. Hayır. Konutum vardı ipotek ettirdim. Krediyi bu formda kullandım. Ahmet'e, Mehmet'e ne muamele yapılıyorsa bana da o yapıldı. Neymiş Serdar Ortaç'ın borçları silinmiş..." dedi ve şöyle devam etti... "Kim kimin borcunu siliyor bu zamanda? 45 milyonluk meskene ipotek koydu adamlar. Bir kez Serdar'ın nesi var ki affedilecek? Ne özelliği, ne ayrıcalığı var? Serdar kim ki? Siz ne iseniz ben de oyum. Borcum azaldı. Eşek üzere çalışıyorum."

Üst Alt