Duyuru

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları;

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk;

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Yerli aşı ne zaman çıkacak?

  • Konbuyu başlatan yasuo
  • Başlangıç tarihi

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Güncel Bilgiler kategorisinde yasuo tarafından oluşturulan Yerli aşı ne zaman çıkacak? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 44 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Güncel Bilgiler
Konu Başlığı Yerli aşı ne zaman çıkacak?
Konbuyu başlatan yasuo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yasuo
Y

yasuo

Üye
Mesajlar
10,581
Tepkime puanı
0
Puanları
36
Yaş
32
Corona Virüs Nedir
Çin'den başlayarak kısa bir süre içerisinde tüm dünyada birçok insanı etkileyen Coronavirus (COVID-19), Türkiye'de iki vakanın görülmesiyle birlikte birçok kişide paniğe sebep oldu. Dünyanın, bulaşma yolu olarak en hızlı ve kontrolü en zor olan, solunum yolu ile bulaşan bir virüs ile yeniden karşı karşıya olduğunu belirten Anadolu Sağlık Merkezi Hekimleri, “Bilgi kirliliği ve manipülatif hareketlere dikkat edilmeli, doğru yerden doğru bilgi alınmalı, panik yapılmamalı.” şeklinde konuştu.
Yerli aşı çalışmaları Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleşen toplantıda ele alındı. Toplantı sonrasında yapılan açıklamada, çalışmaların olumlu yönde ilerlediği belirtildi. Peki yerli aşı ne zaman çıkacak? İşte detaylar... Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleşen toplatıda yerli aşı çalışmaları değerlendirildi. Korona virüs aşısı geliştirme sürecinde uygulanan sıkı koordinasyon sayesinde çalışma sürecinin daha hızlı ve verimli bir şekilde ilerlediği ifade edildi. Toplantının sonucunda yapılan açıklamada, Türkiye'de yerli aşı çalışmalarının olumlu yönde geliştiği vurgulandı. Son iki ayda, iki yeni aşı daha klinik aşamaya geçti. Böylece toplam sayı 4'e ulaştı. Aşıların acil kullanım onayı almasıyla seri üretimde herhangi bir sorun, yoğunluk yaşanmaması adına alınabilecek tedbirler değerlendirildi. Söz konusu toplantıda, Erciyes Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Aykut Özdarendeli tarafından geliştirilen inaktif aşının Faz 2 sonuçlarına ilişkin olumlu gelişmelerin görüldüğü belirtildi. Öte yandan, Faz 3 uygulamasına geçiş hazırlıklarının tamamlanmaya yakın olduğu ifade edildi.
 

Yazar: yasuo
Article Title: Yerli aşı ne zaman çıkacak?
Source URL: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.
Benzer konular Forum Tarih
makaleci Otomobil 0 79
makaleci Otomobil 0 88
makaleci Teknoloji Haberleri 0 69
makaleci Sanat 0 71
makaleci Sanat 0 70
makaleci Otomobil 0 73
makaleci Teknoloji Haberleri 0 59
makaleci Otomobil 0 66
makaleci Teknoloji Haberleri 0 58
makaleci Güncel 0 66
makaleci Güncel 0 77
makaleci Güncel 0 58
makaleci Otomobil 0 46
makaleci Otomobil 0 49
makaleci Otomobil 0 58
makaleci Güncel 0 57
makaleci Otomobil 0 65
makaleci Otomobil 0 70
makaleci Otomobil 0 63
makaleci Güncel 0 55
makaleci Otomobil 0 56
makaleci Otomobil 0 51
makaleci Otomobil 0 60
makaleci Güncel 0 63
makaleci Otomobil 0 48
makaleci Teknoloji Haberleri 0 58
makaleci Otomobil 0 40
makaleci Otomobil 0 50
makaleci Teknoloji Gelişmeleri 0 65
makaleci Yaşam 0 62

Benzer konular

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst