Son Konu

Yardım ...

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Dost baya uzun bir öykü olucak
Önceleri kızları sevgilisinden ayıran onlara kendim ile sevgili olabileceğine inandıra sonrada benzeri yolda bırakan birisiydim geçen yıl şu günlerde birisini sahiden sevdim birincil kez böyle sevdim ailemden bile çok ailem ile aramız pek iyi değildi yaşananlar vs vs neyse daha sonra biz sevgili olduk en başından beri sorunlar ile başladı görüşme sorunumuz oldu önceleri fakat buluşuyorduk bana yetmiyordu lakin yöneticilik ediyordum yaz oldu tatile gitmem gerkeiyordu ailem ile lakin nerde fırsat yakalasma her zaman istanbula döndüm sırf istanbula gelebilmek için alttan ders bıraktım onun için onunda sevgilisi vardı onu sevgilisinden ayırdım çocuk beni dövmeye muştalarla filan geldi allahtan beni o gün bulamadılar ben ogün arkadasımın dogum gününde zil zurna sarhoştum neyse herşey çok guzelken sevgilimin face ine girdim arkadaşı ile ilgili bir hitabe : Ya iyikide ben ertana bağlanmamışım Bukadarı herşeyi açıklıyor zaten Bana daima kimseye kime olursa olsun bizim hakkımızda birşeyler anlatma derdi saçma sapan br arkadaşı arkadaşça bile olmadıgı bir erkek arkadasına artık eskisi gibi gitmiyor yazmış bu olanlar beni fazla üzdü sahiden önceden o insanlara yaşattıklarımı sanki ben yaşayan gibi oldum bu sırada sağlıgımda kötüleşiyordu git gide fakat ben bunlara göz yumdum ama ona karşısında bir güvenim kalmadı onun inandığı şey elbet birgün ayrılıcaz bu şekilde başladı bizim ilişkimiz onun kafasında
Ben ona güvenmeden devam ettik yanlız bu sırada zamanla ben en ince ayrıntısına kadar paranoyaklaşıyordum güven duygusu yoktu lakin onu kaybetmeyide hiç istemiyordum onu yavas yavas sıkmaya basladım onu yapma şunu yapma buda zamanla onu değiştirmeye çalışmama niçin oldu değiştiremezdimki bir insanı Neyse okullar basladı aynı okuldaydık gel zaman git vakit daha fazla olaylar oldu benim yapım daima yok edici olmasına karşın yapıcı olmaya çalışırken o ilgisiz ve tasasız hatta bana sevgisinidahil gösyermiyordu biliyorum beni seviyordu fakat göstermemesi beni zamanla adamakıllı paranoyaklaştırdı bunları onada açıkladım fakat 2 saat sonra unuttu bağlı ramazan döneminde bütün gün uyumama karşın 20 günde 8 kilo verdim bu sadece 8 kilo ile kalmadı aralık ayına dogru daha artı vermeye basladım gece uykusuzlukları tek başıma gezmeler ben katiyen tek başıma bir yere çıkıp gezmem sıkılırım Bu zaman kapsamında dediğm gibi yıkıcı b,r yapıya sahip oldugundan onunda canını yaktım gururunu kırdım Bana dediği şey gururum kırıyorsun ya ben senin 70 milyonun içinde gururunumu kırdım ? Aramızda ne gururu dedim ben senin için okulda bilmem ne çocugu damgası yemişim arkamdan millet böyle konusurken sen aramızda olan konuları gurur meselesi yapıyorsun onun için alttan ders bıraktım onu bakmak için yeni telefon aldım dershaneyi mazeret ettim yahut kimin umrunda yaz gunu dershaneye gelmekSonra patlak verne durum birgün baya hastayım aralık ayı idi diğer bir arkadaşım hemde erkek oglum şöyle yap böyle yap derken kendisi bana bu ilk olmuyor dikkat et dedi Umursamazlık ve umursamazlık hatta safhada idi ve benim sınav dönemim bunu bilerek bukadar aldırışsız Ayrıldık bu olaydan daha sonra dayanamadım bitirdim hala birbirimizi seviyoruz fakat o benden nefret edilen şey ediyor Bir yanım onu istiyor sahiden istiyorum ve bu benim içinhiç zor değil diğer yanım ise seneye o sınavlara hazırlanıcak kafasında olmak istemiyorum 2 lemde kaldım bu arada sağlık durumum da düzeliyor kilomu geriye doğru almaya başladım

Üst Alt