Son Konu

Tahminleri Tutan Altcoin Kâhini: Bu 5 Altcoin Destansı Yükselecek! Bitcoin ise…

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
altcoin-1-1.jpg

Geçen yılın en büyük Bitcoin çöküşünü doğru bir şekilde tahmin ettikten sonra takipçilerini büyüten üst düzey trader il Capo Of Crypto (CryptoCapo), yeni tahminlerini paylaştı. il Capo Of Crypto, gözünü beş altcoin projesinde tutuyor. Ayrıca analist, Bitcoin’in görebileceği seviyeleri de açıkladı.

il Capo Of Crypto: Bitcoin ve altcoin fiyatları konusunda endişelenmiyorum!

Genel kripto para piyasası bu hafta düştü ve milyar dolarlar kaybedildi. Ancak sektörde “il Capo Of Crypto” olarak bilinen analist, fiyatlar konusunda sakin kaldığını söyledi. Bir dizi tweet ile il Capo Of Crypto, 66.000 takipçisine neden hala Bitcoin ve genel piyasa konusunda yükselişe geçtiğini açıklıyor. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BTC. Paniği anlamıyorum. Bu her zaman bir olasılık oldu. Gizli yükseliş farklılıkları zaten var. Biraz daha düşebilir mi (50.000 dolar)? Tabii ki, ama plan tamamen aynı. SATMIYORUM… Yükseliş eğilimleri SIRASINDA açık faiz düşüşü + fiyat düşüşü. Sağlıklı geri çekilmeler (sarsıntılar).
capo-btc.jpeg
Kaynak: il Capo Of Crypto
il Capo Of Crypto: Sıçrama epik olacak! Bitcoin 80.000 dolara gidiyor

Analist, Bitcoin’in muhtemelen 50.000 doları destek olarak test ettiğini ve kral kripto paranın önümüzdeki haftalarda 80.000 dolar seviyesini geçmesini beklediğini belirtti. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Komik olan, 50.000 doları destek olarak test etmemiz. Bir düşünün… Ben satmıyorum. Birkaç hafta içinde fiyat 80.000 doları geçecek, altcoin’ler uçacak ve burada sattığınız için pişman olacaksınız. Sıçrama epik olacak. Boğa pazarı bitmedi. Bu kelimeleri hatırlayın.

il Capo Of Crypto: Bu 5 altcoin’de yükselişteyim!

Piyasa bir sıçrama için hazırlanırken, il Capo Of Crypto aynı zamanda Ethereum (ETH), Syntropy (NOIA), Phala Network (PHA), Reserve Rights (RSR) ve Paypolitan (EPAN) için yükselişte olduğunu açıklıyor. Analist, piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto paranın şu anda bir birikim aşamasında olduğuna ve muhtemelen bir ralli için hazırladığına inanıyor.
MarketChart-min-1280x720-1.jpg
RSR ve EPAN ile ilgili olarak analist, grafiklerinin çılgınca yükseliş gösteren Nisan ayına uygun olduğunu ve bunun tokenlerdeki parabolik rallileri tetikleyebileceğini belirtti. il Capo Of Crypto ayrıca NOIA’yı bölgedeki en iyi projelerden biri olarak adlandırdı. Ayrıca analist, dalış sırasında PHA yüklerken “NOIA çantalarının hazır olduğunu” sözlerine ekledi.

İşte il Capo Of Crypto’nun başarılı kripto para tahminleri

2020 yılının başlarında il Capo Of Crypto (CryptoCapo), Bitcoin‘in 3.500 dolara düşeceğini ve XRP’nin 0,11 dolara ulaşacağını belirtti ve nokta atışı bildi. Ayrıca usta analist, XRP’deki 0,13 doları da nokta atışı bildi. il Capo Of Crypto, diğer altcoin projelerinin gördüğü büyük düşüşleri de doğru bir şekilde tahmin etti. Bu nedenle yatırımcılar, analistin tahminlerini dikkatle izliyor.

Üst Alt